Askeri Kargo Uçağı Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-10348
84,90 TL 69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Askeri Kargo Uçağı Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Yorumlar

dgp
08.05.2017
Hızlı kargo
Çok güzel paketlenmişti, paketini açmaya kıyamadım. Eşime hediyeyi verince görebileceğim içeriğini; ama hiçbir endişem yok. Bu ürünle birlikte başka bir sipariş daha vermiştim, ondaki memnuniyetimin aynısını bunda da yaşayacağıma eminim. Ürün çok kısa sürede elime ulaştı.

AÇIKLAMA

Askeri kargo uçağı kol düğmesi uçak meraklısı sivil ya da asker tüm tanıdıklarınıza en esprili ve şık hediye!

Kargo uçağını üzerinde taşıyan bu esprili kol düğmeleri birçok erkeğin en çok ilgisini çekebilecek olan objelerden olacak. Zira hayatında hiç bu kadar esprili ve sıra dışı kol düğmesini görmemiş olan tanıdıklarınız çok ilginç bir hediyeyi bileklerinde taşıyabilecek. Askere ne hediye alınır sorusunun dahi en iyi cevabı olabilecek olan bu hediyeyle asker tanıdıklarınıza bomba güzellikte bir hediye sunun!

 

Bildiğiniz gibi kol düğmeleri erkeklerin tarzına tarz katan, stilini güçlendiren ve en iyi şekilde betimleyen unsurlardandır. Bu nedenle eşinize, ya da babanıza, belki de erkek arkadaşınıza  kol düğmesi armağan ettiğinizde yüz ifadesinde tatlı bir gülücük ifadesiyle karşılaşırsınız hep. Babalar gününde babaya alınabilecek hediyeler hakkında da kullanabileceğiniz bu ürünle babalar kutuyu ilk gördükleri anda ne olduğunu anlamayacak. Oysaki askeri kargo uçağı kol düğmesi sayesinde babalar günü sevinçleri 2 misline katlanacaktır. Babalara el yapımı hediyeler den daha neşeli  anlar yaşatabilecek olan bu ürünle onları Haziran ayında  sevindirebilirsiniz.

 

Bunun sebebiyse kargo uçaklı bu kol düğmelerinin sevimliliği ve orjinalliği. Özel ve şık kutusunda tanıdıklarınıza gönderilecek olan bu şık kol düğmeleri onlara kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayacaktır.

Hediyeyi armağan edeceğiniz erkek belki bir asker adayı, askerliğini yapmakta olan ya da askerliğini çoktaaan yapmış bir kişi olacak. Ama hangisine bu armağanı verecek olusanız olun, size kesinlikle çok müteşekkür olacak zira dünyada bu güzel düğmeleri  sevmeyecek erkek tanımıyoruz.

Sevgiliye hediye erkek için özel günlerinizde seçebileceğiniz bu kol düğmesi ürünle erkek arkadaşınızı sevincinden çılgına çevirebilirsiniz.

 

Sevgiliye hediye olarak alabileceğiniz Askeri Kargo Uçağı Kol Düğmesi Askere gitmeden önce onlar için iyi bir hediye olacak ya da çoktan askerliğini yamış arkadaşınıza alıp onu sevindirebileceğiniz güzel bir hediye.. Hele ki uçak severler için birebir mükemmel bir hediye olan bu kol düğmesi hediye sahibinin aşırı derecede mutlu olmasına neden olacak. Erkek arkadaşa, sevgiliye ya da babaya hediye olarak da alabileceğiniz bu kol düğmeleri onları aşırı derecede mmutlu edecek.

Kargo uçağı askerlerin en önemli taşıtlarından birisidir. Bu önemi kol düğmelerine de getirip gittiği her yerde gururla taşıyacak olan erkek arkadaşlarınıza bu hediyeyi almak için acele edin. Ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.