Aşık Çiftlere Özel Romeo Juliet Kupaları

Ürün Kodu : S-10081
59,90 TL 49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Aşık Çiftlere Özel Romeo Juliet Kupaları Özellikleri:

  • Ürün 2 adet beyaz kupadan oluşmaktadır.
  • Ürün porselenden üretilmiştir.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.

AÇIKLAMA

Aşık çiftlere özel Romeo Juliet kupaları ile dolu dizgin bir aşk hikayesine hazır olun!

Romeo ve Juliet dillere destan aşk romanlarından biridir biliyorsunuz. Birbirine kanlı düşman olan iki ailenin çocukları olan bu iki genç tesadüfen rastladıkları bir şölen gecesinde birbirlerini gördükleri anda aşık olurlar ve gizlice evlenirler. Fakat bundan habersiz olan aileleri onları başkalarıyla evlendirmek istese de gençlerden Juliet içtiği iksirle geçici bir baygınlığa yattığında, Romeo ise onun gerçekten öldüğünü sanarak zehri sonuna kadar içecek ve intihar edecektir. Bunun üzerine uykusundan uyanan Juliet buna dayanamayarak Romeo’nun hançeriyle hayatına son verir. Bu büyük aşk hikayesi bu şekilde hüzün dolu bitse de, sizin büyük aşkınız asla bitmesin ve hatta sonsuz olsun istiyoruz. Bu nedenle de sizler için aşkınızı güçlendirecek ve özel kılacak kupalar hazırladık partnerinize ve size. Sevgiliye orijinal hediyeler mı, bakıyorsunuz? Neden çiftlere özel Romeo Juliet kupalarından almayasınız?

 

Eğer sizde birbirini bu efsane çift gibi delice seven ikililerden olduğunuza inanıyorsanız, kalp tutma kulplarına ve kırmızı beyaz bir tasarıma sahip olan bu kupalara sahip olabilirsiniz. Bu ikili kupa adeta yan yana geldiğinde birbirini tamamlıyor ve ayrıldıklarında da birbirini çekiyor adeta. Romeo’suz bir Juliet ve Julietsiz de bir Romeo düşünülemez adeta. Sevgiliye sürpriz hediye arayışlarınızı bu güzel kupalarla sonlandırabilir, kendinizi en güzel şekilde şımartabilirsiniz.

 

Eğer sizde bu iki aşık bütünlüğünde çaylarınızı ve kahvelerinizi büyük bir aşk tadında içmek isterseniz kesinlikle bu güzel kupalara sahip olmalısınız deriz.Bu arada sevgililer gününe ne alınır sorusuna da en güzel cevaplardan biri olabilecek olan bu kupalar, hem sevimli hemde çok sempatik...

Tüm zamanların en fırtınalı aşkı olan Romeo ve Juliet'in hikayesini bilmeyenimiz yoktur.

William Shakespeare tarafından yazılan tutku dolu bir oyundur. Yıllardır tiyatro oyunları, sinema filmleri ve kitaplarıyla bu aşk ölümsüz kılınmıştır.

Sizde Romeo ve Juliet gibi aşkınızı soluksuz ve delicesine yaşıyorsanız sevgilinize bu özel ve anlamı derin olan kupaları almanızda fayda var.

Aşkınızı imkansızlaştırmadan, çaylarınızı ve kahvelerinizi keyifli bir şekilde yudumlayın.