Artvin İline Özel Tasarımlı Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 15757

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 5x5 cm boyutlarındadır.
  • İki yüzüne de süblimasyon baskı yapılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Artvin İline Özel Tasarımlı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Karadeniz bölgesinin en doğu kısmında yer alan ve doğa harikası özellikleri ile öne çıkan Artvin, kendisini her görene büyük bir mutluluk yaşatmaktadır. Doğal güzellikleri ile öne çıkan Artvin’de her mevsim eşsiz güzelliklere sahip olmakta, kışın zirveleri karlar ile kaplı dağları, yazın ise yemyeşil ovaları ile büyük bir güzellik sunmaktadır.

Bu bakımdan hem doğal güzellikleri hem de kültürel dokusu itibariyle Artvin, kendisini her görene özel bir izlenim yaratmakta ve kolayca unutamayacağı bir bölge olmaktadır. Artvin’e gidip hayran kalmış ya da Artvinli olan yakınlarınıza onlara bu güzellikleri anımsatacak bir hediye arıyorsanız Artvin İline Özel Tasarımlı Anahtarlık tercih edebilirsiniz.

İlginç anahtarlıklar arasında öne çıkan bu özel ürün, macerayı ve doğayı yakından tanımak isteyen Artvin sevdalıları için harika bir tercih olacaktır. Her zaman özlem ile anılan Artvin’e yönelik harika bir kullanım imkânı sunarak bu güzel yerin hiçbir zaman unutulmamasını sağlayacak olan anahtarlık, yüksek baskı kalitesi sayesinde çok uzun ömürlü kullanımlara da sahiptir. Böylelikle ev, ofis, araç anahtarları başta olmak üzere her zaman kullanılabilir ve Artvin’in temsil ettiği doğal güzellikleri her durumda çağrıştırabilir.