Armalı Gümüş Osmanlı Yüzüğü

Ürün Kodu : S-8023
84,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Armalı Gümüş Osmanlı Yüzüğü Özellikleri:

AÇIKLAMA

 

Armalı gümüş Osmanlı yüzüğü, eşinize armağan edebileceğiniz gibi dilerseniz de babanıza  hediye edebileceğiniz görkemli  aynı zaman da şık yüzüklerden olacaktır. Erkek doğum günü hediyesi ne alabilirim sorgunuzun en şık cevabı belki de bu Osmanlı armalı yüzüktür ne dersiniz?

 

Kim demiş ki erkekler süslenmez diye. Günümüzde öyle bakımlı erkekler var ki, temizliğine, titizliğine, intizamına ve kombin uyumuna bakıldığında nice kadınlara parmak ısırtacak özende  iyi bakıyorlar kendilerine. Peki erkeklerin acaba aksesuarlarla arası nasıl diye düşündüğümüzde, eğer onlara doğru aksesuarı armağan ettiğimizde, aralarının gayet iyi olduğunu da biz de fark edebiliriz diye düşünüyoruz. Sevgiliye sürpriz hediyeler konusunda Osmanlı armalı bu elegan yüzük gibi belirleyici niteliklerdeki ürünlerden seçildiğinde, kesinlikle hediye sahibi bu aksesuarı beğenecektir.

Örneğin aksesuarın çeşidi tamamen bir erkeğin stilinin belirleyicisi olabilir. Şövalye yüzüğü takan erkekler, kehribar taşı teşbihten öte gitmeyen erkekler, ya da yüzüğünü ancak serçe parmağında taşımayı yeğleyen erkekler hep kendi tarzının çizgisini belirlemiş durumdadır örneğin. Ama onlara bu etnik Osmanlı çizgisini taşıyan gümüş yüzükten armağan ettiğinizde hepsinin fikri değişecek diye düşünüyoruz.

Göbek taşı noktasında Osmanlı imparatorluğunun anlı şanlı görkemli armasını taşıyan bu gümüş yüzük, 925 ayar gümüş olup, siyah - gold renklerinde tasarlanmıştır. Bir erkeğin taşıyabileceği  ağır çizgiye Osmanlı efektleriyle yaraşır bir stil kazandıracak olan bu yüzük, kendinden çok bahsettirecek gibi görünüyor. Eşinizin ya da babanızın şıklık çizgisini ancak bu güzellikte bir aksesuar noktalayabilir.

Güzel hediyeler in en doğru adresi daima Hediye Sepeti.

925 ayar gümüş Osmanlı armalı erkek yüzüğü ile sevgilinize en özel erkek aksesuarlarından birisini hediye edeceksiniz. Görüntüsü ile fark yaratmayı seven stil sahibi erkeklere hediye edebileceğiniz armalı gümüş Osmanlı yüzük şık kutusu içinde en anlamlı doğum günü hediyelerinden birisi olacaktır.


Spor ve klasik giyime uygun olan yüzük erkeklere hediye edilecek ve tarzlarını yansıtabilecekleri şık bir seçim olacaktır. Sıradan giydiğiniz bir kıyafeti kullanmış olduğunuz aksesuarlarınız ile farklı ve çekici kılabileceğinizi unutmayın.