Arma Desenli Kredi Kartlık

Ürün Kodu : S-2822
59,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Eşyalarının kullanımında tertip ve düzene önem veren erkekler için harika bir hediye! Kredi kartlarının düzenli şekilde muhafaza edilmesini sağlayan şık kredi kartlık arma deseniyle kişiye özel bir hediye haline geliyor!

Babaya doğum günü hediyesi olarak düşünülebilecek arma desenli kredi kartlık, kredi kartlarını düzenli şekilde saklayamama problemini ortadan kaldıracak, kullanışlı bir hediye olacaktır. Cüzdanındaki kalabalıktan şikayet eden babanız isminin baş harflerinden oluşan bu kredi kartlığı görünce çok mutlu olacak. Bu kredi kartlık isme özel oluşuyla babanızın kendisini özel hissetmesini sağlayacak. Severek kullanacağı bu isme özel şık kredi kartlık “Babalar Günü hediyesi ne olabilir?” diye soranlara da yardımcı olacaktır.

Genelde erkekler için hediye seçimi zor bir süreçtir. Çünkü kullandıkları aksesuarlar sınırlıdır ve bu aksesuarların seçiminde de özenli davranırlar. Doğum günü veya erkeğe Sevgililer Günü hediye fikirleri arayanlar için isme özel, arma deseniyle şık bir görüntüye kavuşan deri kredi kartlık harika bir hediye olacaktır. Orijinal deriden yapılan ve sizin isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirilerek özel bir hediyeye dönüşen kredi kartlık erkeklerin severek kullanacağı bir eşya olacak ve uzun süre akıllarda kalacaktır.

Kişiye özel kartlık erkekler için özel günlerde tercih edilebilecek en güzel hediye olacaktır. Kişiye özel oluşuyla göz alacak ve beğenilerini kazanacak bu hediye aynı zamanda kullanışlı olacaktır. Babanız her kullanışında sizi anımsayacak, sevgiliniz de bu ürünü sizden hatıra kalması dolayısıyla seve seve kullanacaktır.

Sevdiklerinize etkileyici sürprizler için en güzel hediyeler Hediye Sepeti’nde sizlerle buluşuyor!

Arma Desenli Kredi Kartlık Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Orijinal deriden üretilmiştir.
  • Ürün boyutları: 10 x 8 cm’dir.
  • 10 kredi kartlık yaprak, 6 adet kart ve 1 adet para koyma gözü vardır.

Yorum Yaz

Sever .
Armali
Urun tam istedigim gibi olmus ve 2 gun icinde elime ulasti tskrler hediye sepeti...
31.12.2016