Anneye Hediye Canlı Ağaçlı Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-11261
269,90 TL 229,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Anneye Hediye Sevgi Yuvamız Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Minyatür bahçeniz; özel tasarım pembe renkli seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır . Annenize, düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe kim istemez.Annenler gününe özel canlı minyatür bahçe.Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır . Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Bonsai ağacının gölgesinde sevgi dolu bir ve keyif bahçesi oluşturulmuştur.Ağacın etrafı ev ve taşlarla süslenerek manzaraya gerçekçi bir hava katılmıştır. Evinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir . Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarınıda budamalısınız.

  • Bahçe tasarımları : bonsai bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Kap : özel tasarım pembe seramik saksı
  • En : 19, boy : 19, yükseklik : 5,5 (cm)
  • Bonsai bakımı : iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uclarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).


NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Yorumlar

derya y.
17.05.2017
Kesinlikle tavsiye ederim.
anneler günü için aldım.aynen resimde görüldüğü gibi.ertesı gun çabucak elimize ulaştı.saksı kargoda kırılmıstı ama hemen saksı gonderimi de yapıldı.çok memnun kaldık .tesekkür ederiz.kesinlikle tavsiye ederim.

AÇIKLAMA

Anneye hediye sevgi yuvamız minyatür bahçe ile anneler gününde annenizin kalbine dokunun!

‘Anneme anneler gününde öyle bir hediye almak istiyorum ki, kendisini ona ait bir cennet bahçesinde misali hissetsin’ diyorsanız peşimizden gelin. Zira bu sayfada tam da bahsettiğiniz gibi bir hediye yer alıyor. Aynı pembe renkli düşlerde olduğu gibi pembe renkli bir saksıda annenize gönderilecek olan bu bahçe, envayi çeşit farklı renklerdeki canlı bitkilerden oluşuyor. Bonsai bitkileri, doğal çimler, doğal taşlar farklı bitkiler. Adeta doğal bir parkta gezinti yapıyor gibi hissettirecek olan bu bahçeyle, anneniz adım adım cennet bahçelerine tırmanıyor gibi de hissedecektir.

Bildiğiniz gibi tümanneler çiçeklerle ilgilenmeye bayılır. Çoğumuzun annesinin evlerinin balkonlarının, teraslarının üzeri birbirinden güzel bitkiler, çiçeklerle doludur. Bu bahçede Bonzai ağacının altında uzanmışçasına kendini düşleyen anneniz, aynı zamanda kırmızı ve yeşil doğal çimlerin üzerinde de uzandığını hayal edecek. Anneler gününe özel indirimler le yararlanabileceğiniz bu gibi birçok ürünü, Hediye Sepeti’nde en ekonomik fiyatlarda sahip olabileceksiniz.

Onu tüm sıkıntılarından arındıran, stresinden sıyıran bu minyatür bahçe olacaktır bundan emin olun. Zira bu minyatür bahçe ona bir doğal park huzuru yaşatırken, hediyenin sizden geliyor oluşu da ona büyük bir keyif yaşatacak. Üstelikte sadece ara - sıra su ile spreyleyerek budama zahmetiyle bu bahçe daima canlı kalacaktır. Annenize değişik hediyeler arıyorsanız, işte size çok farklı bir hediye seçeneği…

Üstelik bu bahçeyle ona canım annem gibi tatlı mesajlar gönderebilecek ve bahçeye de annenizin isminden bir levha da iliştirebileceksiniz. Haydi elinizi çabuk tutun, anneler günü gelmeden ve stoklar tükenmeden bir an önce kendi annenizin minyatür bahçesini siz de yaratın!

Dünyanın en büyük hediye kulubu Hediye Sepeti bir numaralı hediyeciniz!