Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Seti

Ürün Kodu : S-10244
49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

AÇIKLAMA

Annem yazılı 5 parça kırmızı kahvaltılık seti sayesinde bu anneler gününde annenizi kalbinden vurun!

Anneniz size anne olduğundan beridir kim bilir kaç kez kahvaltı hazırladı. Ya da kim bilir siz ders çalışırken sırf yerinizden kalkmayın ve rahatça çalışmaya devam edin diye meyveleri soyarak en güzel anne sunumuyla ayaklarınıza kadar getirdi. Hatta siz tv izlerken daha da keyifle izleyesiniz diye çerezleri, atıştırmalıkları kim bilir  kaç kez  oturduğunuz yere kadar taşıdı öyle değil mi?

 

Şimdiyse sıra siz de… Hadi ona bu harika ‘annem’ harflerini oluşturacak olan servis tabaklarından alın ve ona onu çok mutlu edecek olan bir anneler günü hediyesi verin bu Mayıs! Anneler gününde alınacak hediyeler konusunda  Hediye Sepetini tercih ederseniz, her zaman  yaratıcı hediyeliklerle karşılaşabilirsiniz.

 

Yan yana getirdiğinizde A-N-N-E-M harflerinden oluşan ve o muhteşem kelimeyi  yazabilmenize yarayan bu tabaklar biricik annenizi öyle mutlu edecek ki, bu tabaklara  gösterdiği özen ve verdiği değerden dolayı onları büfesinin en özel  bölümüne  koyacaktır. Hediyelik eşya konusunda sevdiklerinizin kalbine dokunacak bu tarz hediyeleri her zaman Hediye Sepeti’nde bulabilirsiniz.

 

Öte yandan ona en özel sofraları en güzel ziyafetleri babanızla birlikte sunabilirsiniz bu tabaklarla. Özel günler de bu tabaklarla annenize harikalar yaratabilirsiniz örneğin. İçine zeytinleri, peynirleri, reçel v.b. kahvaltılıkları yerleştirebilir ve dilediğiniz şekilde annem yazısını oluşturabilirsiniz bir kahvaltı sofrasında. Ya da aperatif tabakları hazırlayabilir en güzel atıştırmalıkları, fındık, fıstık bademleri yerleştirebilirsiniz yine içine gönlünüzce. Hatta dilerseniz sevdiği meyveleri gönlünüzce bu tabaklarla servis ederek farklı görsel şölenler yaratabilirsiniz anneniz için.  Emin olun ki bu tabakları gördüğünde ve onun için yaratıcı sofralar hazırladığınızda hepsini birbirinden çok beğenecek!

İlginç ürünler arasından seçtiğiniz annem yazılı bu tabaklarla annenizin ayaklarını yerden kesin!

Dünyadaki bütün anneler hep en güzeldir. Fakat siz yine de evrenin en iyi annesinin sizin anneniz olduğunu düşünüyorsanız ve O'nun dünyadaki bütün sevgiyi,  ilgiyi ve desteği hak ettiği düşüncesindeyseniz bunu harika bir hediye ile ona hissettirebilirsiniz! Nasıl mı? Kalbinizdeki en önemli ve değerli o insana anneler gününde yapacağınız unutulmaz bir sürpriz ile..

Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Seti, anneler gününe özel olarak dizayn edilen harika bir ürün. 'Annem' yazısının oluşturduğu bu set ile anneler gününde annenize tatlı ve ufak bir sürpriz yapmanız mümkün. Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Seti içerisindeki tabaklara özenle kesip hazırlayacağınız meyveler veya çerezler kusursuz kurulan bir sofrayı detaylandırsın. Bunların dışında yapacağınız tatlı mı tatlı lezzetler annenizin ağzını tatlandırsın. Sürprizinizden sonra annenizin bu tabakları bir ömür saklayacağına eminiz.

En unutulmaz anneler günü hediyesi olabilecek Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Seti için tek yapmanız gereken Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturmak olacaktır.

Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Malzeme: Seramik
  • Yükseklik:14 cm
  • İçerik: 5 Adet Harf