Anneler ve Kızları Duvar Saati

Ürün Kodu : S-2726
44,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Üzerinde en güzel mor menekşelerin uçuştuğu bu antik hava verilmiş saat, annenize en güzel gününde en güzel hediye olacağı gibi, her baktığında da moral deposu olacak.

Biricik annenizle bu güne dek ne kadar çok şey paylaştınız öyle değil mi? En korktuğunuz anlarda onun yanına sokuldunuz, en büyük derdinizi onunla paylaştınız, hatta en büyük şımarıklıkları da her zaman ona yapabildiniz…  Zira bu dünyada kimse annelerimizin çektiği gibi kahrımızı çekmez. Anne sevgisine bedel olabilecek ne maaş vardır ne de ölçümlenebilecek bir karşılığı…

Dünyanın tüm mücevherlerini bir araya getirsek annelerimizin hakkını ödeyemeyeceğimiz gibi, dünyanın bütün yüreklerini de bir araya getirsek onun bizi sevdiği gibi sevemeyiz. Ama artık yeterince büyüdüğümüze göre onun gönlünü almak için özel günleri sebep kılabiliriz.

İşte, önümüzdeki anneler gününde ya da annenizin doğum günün de bu güzel ve manalı saati ona aldığınızda çok duygulanacak. Üstelik sadece bir kere de değil saate her baktığında… Anneler gününde anneye ne alınır , elbette böylesi güzel bir saat tasarlanır.

Evlerimizin kanatsız meleği bizden ona giden her hediyeye sevinir elbette ama bu menekşeli zarif saat gerçekten de çok estetik ve özel. Menekşeli saati annenizin en çok vaktini geçirdiği yere astığınızda bu güzel saatten gözlerini alamayacak. Zira hem saatin güzelliği, hem de saatin zerinde bulunan ona özel mesajlı kısmı onu çok etkileyecektir. Anneye doğum günü hediyeleri bakarken, bu güzel duvar saatini de atlamamanızı öneririz.  Zira hediyelik saatler isme özel olduğunda anneler üzerinde her zaman büyük bir etki yaratır.

Güzel hediye rekortmeni ve Türkiye’nin en ünlü online hediye platformu olan Hediye Sepeti hediye konusunda tüm dileklerinizi yerine getirmeye çalışıyor.

Bir kız çocuğunun en iyi dostu annesidir. Annesiyle yaşadığı arkadaşlığı başka kimsede yaşayamaz. Birlikte en güzel vakti geçirirler.Annenizle geçirdiğiniz vaktin ne kadar anlamlı olduğunun sembolü olacak bu duvar saati onu sizin kadar mutlu edecek. Ona özel bir mesajınızı ekleyebileceğiniz duvar saatinin çiçek deseni saati dahada anlamlı kılacak. En özel varlığınıza özel bir hediye verin.

Anneler ve Kızları Duvar Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • 6 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Yorum Yaz

çiğdem .
Saat çok hoş,güzel bir hediye olacak Sadece boyut olarak biraz daha büyütülmesi iyi olacaktır.
19.04.2015