Anneler Günü Hediyesi Canım Annem Kitabı

Ürün Kodu : S-8383
34,90 TL 29,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava
Anneler Günü Hediyesi Canım Annem Kitabı özellikleri:
  • 190x190 mm ebadında.
  • Mat kuşe 130 gr.
  • Sert Kapak.
  • Sayfa Sayısı 64.

Yorumlar

FATMA
21.04.2017
MÜKEMMEL
ANNEME HEDİYEMİ VERDİĞİMDE OKUMAYA BAŞLADIGINDA ÇOK DUYGULANDI VE AĞLADI ANNELER BİZİM EN KIYMETLİMİZ MÜKEMMEL BİR HEDİYE GERÇEKTEN TEŞEKKÜRLER #HEDİYESEPETİ

AÇIKLAMA

Canım annem kitabıyla annenizin ta yüreğine dokunun...

Anneciğiniz; biriciğiniz, canından koptuğunuz bütünüz, gözünüzün nuru… Bilemiyoruz ki onun için daha neler söylesek de onu anlatmaya yeterli gelse. Ama hepimiz biliyoruz ki annelerimiz için ne söylesek az, anneler için binlerce kelimeyi bir araya getirsek te onların fedakarlık yükünü ve sevgi dozajını anlatmaya yetmeyecek.

190 x190 mm ebatlarında olan bu kitabın çok güzel bir kapak tasarımı, yanı sıra mat – kuşe de sayfa tasarımı. Ve içinde de anneniz için sizin ağzınızdan söylenmiş yüzlerce güzel söz. Şefkat dolu bir annenin ancak bu kadar güzel tarif edilebileceği bu kitapta annenize dair ne varsa bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. En güzel anne sevgisinin gerçek ötesi bir fedakarlık, top nokta da sevgi ve biraz ironi ve biraz da eğlenceli bir şekilde anlatıldığı bu kitap, annenizi nem gülümsetecek hem de duygulandıracak. Anneler gününde ne alınabilir sorunuza işte tam da cevap olabilecek olan güzel bir kitapla karşı karşıyasınız diyoruz.

Bu kitap anneniz için dünyanın en güzel hediyesi olacaktır. Bu duygu yüklü, aynı zamanda da eğlenceli kitabı annenize ister doğum gününde hediye edin, isteseniz de anneler gününde. Hatta sıradan bir günde bile küçük bir sürpriz yaparak bu kitabı ona verdiğinizde, keyifle okuyacağından emin olabilirsiniz. Canım annem kitabı, her zaman okurken birbirinize sarılarak en güzel dakikaları geçirebileceğiniz evinizin kütüphanesini süsleyen güzel bir kitap olacaktır. Dilerseniz annelere doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu kitabı               anneler ile ilgili şiirler le de ona sunabilirsiniz. Hediye Sepetinde farklı hediyeler arasından anneniz için türlü türlü hediye seçebilmenize imkan var.

Bu hediyelik kitap ile annelerimizin çoğu zaman hayatımıza dokunduğu bir sihirli değnek gibi, sizlerin de annelerinizin yüreklerine dokunmanızı istedik...

Canım Annem’in her bir sayfasında anneniz için ifade edilen sözler onu büyüleyecek ve rengarenk çiçek desenleri annenizi çok mutlu edecek!
Canım Annem’i anneler gününde, annenizin doğum gününde ya da sevginizi ifade etmek istediğiniz her hangi bir zamanda annenize hediye edin ve yaşamınızda ne kadar kutsal bir varlık olduğunu, sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatın.