Akrilik Tepsi Anneye Hediye

Ürün Kodu : S-2996
79,90 TL

Akrilik tepsi anneye hediye, annenizin bu güne kadar aldığı en güzel tepsi olacak.

Anneniz, sizin iyi ve kaliteli beslenmeniz adına bu üne kadar ne gerekiyorsa onu yaptı. Sıcak yemekler, soğuklar, muhteşem yemekler hep onun mutfağından çıkarken, herkesten sır gibi sakladığı yemek reçeteleri de vardır mutlaka. Mutfakta bu kadar ünlü olan bu aşçı meleğin evinde nadide objelere yer verdiğine de hiç şüphe yok. Zira mutfağına düşkün olan bayanlar aynı zamanda da en kaliteli ve zarif mutfak objelerini kullanırlar. Bu nedenle de  En güzel hediyelik eşyalar ı hak ettikleri su götürmez bir gerçektir.

 

O halde yalnız ona özel olacak olan bu akrilik tepsi anneye hediyesi de  anneciğiniz için mükemmel bir hediye olacaktır. En güzel çiçek ve yaprak motiflerinin süslediği bu güzel şeffaf tepsi, onun mutfağına özel olan kişisel başlık içerecek ve dilediğiniz mesajı da taşıyacaktır. Elbette özel tarihiyle birlikte... En iyi anneler günü hediyeleri arasında yer alabilecek güzellikte ki bu tepsiyi ona her aman armağan edebilirsiniz.

 

Lazer işlemeleriyle kazıma tekniği sayesinde tepsiye işlenen bu yazılar asla silinmeyecek ve tepsiyi kullanıldıkça da üzerinde yer alacaktır. Hadi bir an önce biricik annenize dilediğiniz özel gününde bu ürünü armağan edin ve onu büyüleyin. Tepsiye kıyamadığından dolayı en özel günlerinde kullanarak, büfesinin en nadide bölümünde sergileyecektir.

Annemin doğum günü geliyor diyenler bir an önce tepsi siparişini başlatabilirler.

 

Mutfakta harikalar yaratan annenize akşam yemeği sonrası dağıtacağı çay ve kahveler için servisine şıklık katacak özel bir tepsi hediye etmek ister misiniz?


Bir tepsiden çok daha fazlasını ifade eden tepsi üzerine annenize olan sevginizi, ne kadar güzel yemekler yaptığını ve ona özel bir tarihi işleterek hediyenizi anlamlı ve ölümsüz bir hale getirebilirsiniz. Bu özel tepsiyi annenize almaya karar verdiğinizde onu mutlu etmeyi garantileyeceksiniz.

Akrilik Tepsi Anneye Hediye'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Ölçüleri 22x40 cm'dir.
  • 4 mm akrilik malzeme kullanılmıştır.
  • Tepsi üzerindeki yazılara kazıma yöntemi uygulanmıştır, asla çıkmaz ve yıkanabilir.

Yorum Yaz

Elif B.
Akrilik tepsi
Anneler günü icin siparis ettigim akrilik tepsi tam zamaninda ulasti. Ürün cok güzel ellerinize saglik.
16.05.2017
Mehmet A.
Çok güzel
Çok güzel hediye ve hızlı hizmet. Teşekkür ederim
14.05.2016
mehmet .
ÇOK GÜZEL VE ANLAMLI BİR HEDİYE..
02.06.2015