Akıllı Telefon Şarj Kablolu Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10344
49,90 TL 39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Akıllı Telefon Şarj Kablolu Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Şık metal Anahtarlık.
  • Şarj ve data kablosu.
  • Siyah - Beyaz renk seçeneği.
  • Android ve Iphone akıllı telefonlarla uyumlu.

Yorumlar

Zişan t.
03.01.2018
Harika
Ürün geldi beklediğimiz gibi şarjımızı artık evde unutmucaz çünkü araba anahtarı üzerinde :) eşim çok beğendi teşekkürler

AÇIKLAMA

Akıllı telefon şarj kablolu anahtarlık ile şarjınız her daim cebinizde olsun!

Siz hiç hayatınızda telefon şarj eden bir anahtarlık gördünüz mü? Hediye Sepeti sayfalarında belki de ilk kez şahit olacağınız bu işlevsel cihaz mucizevi bir buluş olduğu kadar hayatınıza yenilikçi bir cihaz olarak da girecektir. İçinde yaşadığımız çağ, teknoloji çağı olduğu kadar hız çağıdır da. Bu açıdan herkes detaylarla uğraşmadan en minimal ve kübik formlardaki yalın eşyalarını alarak evden çıkma derdinde. Sıradışı ürünler i parlayan bir yıldız gibi yakalayabileceğiniz Hediye Sepeti sayfaları en yeni ürünlerle her zaman hizmetinizde!

 

Akıllı telefon şarj kablolu anahtarlık ise pratik insanların hayatına çağın buluşu gibi düşecektir. Zira bir tek anahtarlığı kaptığınız gibi telefonunuzun yedek şarjını da aynı anda yanınıza alarak gittiğiniz her yere götürebileceksiniz. Uzun kayışlı, tutacaklı sap formuyla şık ve kullanışlı anahtarlığın içinde gün boyu işinize yarayacak olan bir akıllı telefon kablosu gizli olacaktır oysaki. Yılbaşı hediyesi fikirleri nin en muhteşemi olabilecek olan bu sürprizli ve işlevsel hediye, sevdiklerinize umduğundan çok daha fazlasını götürecek.

 

Dilediğinizde tüm anahtarlarınızı takarak kullandığınız bu anahtarlık, kabloyu çektiğiniz anda kolayca bir telefon şarjına dönüşüyor. Adeta sihirli bir obje olarak kullanabileceğiniz bu şarj cihazı anahtarlık yaz – kış kullanabileceğiniz en pratik eşyalarınızdan olacaktır. Göreceksiniz ki artık bu şarj- anahtarlık yanınızda olmadan hiçbir yere gitmek istemeyeceksiniz. Yazın sayfiyede – plajda, kışın iş yerinde ve gezmede her zaman şarj – anahtarlığınızı cebinizde, elinizin altında olsun isteyeceksiniz. İlginç ürün arayışlarınızı en mutlu şekilde  sonlandırabileceğiniz Hediye Sepeti sevdiklerinize hayatı kolaylaştırmak adına her zaman en güzel hediyeleri bulmanız için var.

Evden Biraz uzak kaldığınız zamanlarda akıllı telefonunuzun şarjının hemen bitmesinden yakınıyorsunuzdur. Her an yanınızda şarj aletinizi taşımanızın gerektiğini ve bu yüzden ekstra malzemelerin sizi rahatsız ettiğini biliyoruz. İşte tam da bu gibi durumlarda Akıllı Telefon Şarj Kablolu Anahtarlık devreye giriyor ve sizi şarj aleti gibi gereksiz etmenleri zorla yanınıza almaktan kurtarıyor. Anahtarlık gibi gözüküp kullanılan ama aslında bir usb şarj kablosu özelliğini taşıyan bu ürün devrim niteliğinde! Hayatınızı hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak bu ürünle telefon şarjının bitmesine ve iletişimsiz kalmaya son! Her an cebinizden anahtarlığı çıkartıp şarj kablosunu alabilir ve telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Kendinize alabileceğiniz gibi arkadaşlarınıza da hediye olarak alabileceğiniz oldukça kullanışlı bu ürün hem sizin hem de hediye sahibinin hayatını kolaylaştıracak.