Ahşap Kutuda Metal Pusula

Ürün Kodu : S-11715
169,90 TL 149,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Ahşap Kutuda Metal Pusula Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Pusulanın çapı:7.5cm'dir.
  • Kutusu Ahşap olup kutu ölçüsü 10.4cm x 10.4cm'dir
  • Pusula Pirinç malzemedir.
  • Ahşap Kutuda Metal Pusula Özenle Hediye Paketi Yapılarak Gönderilmektedir.

Yorumlar

Günay G.
19.01.2019
Çok begendim
Ürün çok kaliteli..paketleme çok güzeldi...ayrıca teslimat son derece hızlıydı. Çok teşekkürler.

AÇIKLAMA

Ahşap kutuda metal pusula sevdikleriniz için hem işlevsel, hem de dekoratif anlamda özel bir hediye olacak.

Elektromanyetik akımlar sayesinde kuzeyi gösteren ve yön bulmamıza imkan tanıyan pusula şimdi Hediye Sepeti sayfalarında hoş tasarımıyla karşınızda.

Günümüzde pusulayı kullanan birçok meslek erbabı mevcut… Örneğin denizciler, oryantirik hedef bulucu koşucular, sivil havacılar, tapu – kadastro çalışanları, harita teknisyenleri, harita mühendisleri, izciler, dağcılar, yatçılar ya da yelkenciler bunlardan sadece bir kaçı. İşte sizin de bu meslek guruplarından birinde çalışan ya da bu tarz hobileri olan tanıdıklarınız varsa onlara özel günlerde verebileceğiniz harika tasarımlı şık bir pusula hediyesi tam da karşınızda duruyor. Sevgiliye hediye erkekler için arayışlarınızda en büyük sürpriz olacak niteliklerde bir hediye çeşidi.

 

İlk olarak Milattan sonra Çin’liler tarafından icat edilen bu nesne şık formuyla babanıza, eşinize ya da arkadaşlarınıza hatta belki de çalışma arkadaşınıza armağan edebileceğiniz ilginç ve nitelikli bir hediye olabilecek güçtedir. Sürpriz doğum günü fikirleri erkeler için ahşap kutuda metal pusula hediye sahibini kendine aşık edecek.

 

İzcilere, ormancılara, kayak sporu ile uğraşanlara, pilotlara, harita teknisyenlerine yıllar yılı rehber olmuş bu öğeyi neden sevdiklerinize özel bir armağana dönüştürmeyesiniz? Erkek sevgiliye sözler eşliğinde sevdiğinize sunabileceğiniz bu güzel pusula ona her daim sizi hatırlatsın.

 

Tarihte ilk olarak Çin’li denizcilerin hayatımıza soktuğu pusulalar sonrasında Portekiz’lilerin ve İspanyol’ların kullanım alanına girerek  dünya üzerinde birçok yenilikler  yaşanmasına da imkan tanımıştır. Pusula kullanımına ihtiyaç duyanlara armağan edebileceğiniz bu ilginç hediye şıklığıyla aynı zamanda hoş bir büro, çalışma odası ya da ev dekorasyonu öğesi dahi olabilir. Erkek arkadaşa doğum günü mesajları eşliğinde sunabileceğiniz özel pusula siparişinizi beliyor.