Ahşap Çerçeve

Ürün Kodu : S-2850
44,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Dedeler torunları için her zaman çok özeldir ve kıymetlidir. Şirin, tonton dedelerle geçirilen zamanlar hep çok keyiflidir. Bu eğlenceli zamanlarda dedenizle çekildiğiniz bir fotoğraf yıllarca çok özel ve güzel bir anı olarak kalacaktır. Özel bir günde dedenize bu güzel anınızla süsleyeceğiniz, yıllarca evinin en güzel köşesinden ayırmayacağı bir hediye vermek ister misiniz? Size ve dedenize özel hazırlanacak Ahşap Çerçeve tam da bunun için..

Her zaman çocuklardan çok sevildiği söylenen torunların dedelerinde yeri çok büyüktür. Tonton dedelerimiz için tasarlanan Ahşap Çerçeve, bayram günlerinde özellikle günler öncesinden hazırlıklar yaparak torunlarını dört gözle bekleyen dedelerinize manevi değeri büyük bir hediye olacak. Sevgi dolu mesajınızla ve isimlerinizle anlam bulacak Ahşap Çerçeve, dedenizin duygu dolu anlar yaşamasına neden olacaktır. Evinin en güzel köşesinde sergileyeceği Ahşap Çerçeve'ye her baktığında sizi sevgiyle hatırlayacaktır ve o güzel anılarınızı kafasında tekrar tekrar canlandıracaktır. 

Sevgili dedeniz sizi her gördüğünde mutlu oluyorsa, her zaman yanında olduğunuzu hissettirebileceğiniz bu Ahşap Çerçeve üzerine isimlerinizi ve ona özel sevgi dolu mesajınızı yazarak o pamuk yüzünde sımsıcak bir gülümseme yaratabilirsiniz.

 

Ahşap Çerçeve'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.
  • 23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.