Ahşap Albüm Anneler Günü Özel

Ürün Kodu : S-3086
59,90 TL

3 Saat 22 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Ahşap albüm anneler günü özel sayesinde annenizi ne kadar çok sevdiğinizi ona bildirin!

Albümler, evlerimizde muhtelif şekilleriyle yer alan objelerdendir. Fakat albüm albüm olalı hiç bu kadar karakterli bir görünüme bürünmemişti doğrusu. Zira bu ahşap tasarımlı albüm hem görsel açıdan hem de   güzel iletileri açısından tam da annelere özel bir albüm olacaktır. Annelere en güzel hediye nedir diye fikrimizi soracak olursanız, cevap kesinlikle anneye özel bu albümler olabilir.

 

Annelere özel olarak Hediye Sepeti’nin tasarladığı bu güzel ve özel albüm, gözlerini ayıramayacakları ve sık sık sayfalarını açıp baktıkları ve tanıdıklarına göstermek istedikleri bir ürün olacaktır. Dilerseniz onlara özel sipariş ettiğiniz bu güzel albümü anneciğim şiiri eşliğinde ona verebilirsiniz bu anneler ününde.

 

18 x 22 cm ebatlarındaki bu güzel albümle annenize 15 sayfalık 60 resim sığdırabileceği bir albüm hediye etmiş olacaksınız. Albümler genelde sıradan kapaklara sahip olan, üzerinde tanımadığımız başka başka insanların ya da çocukların resimlerinin bulunduğu, kartondan ya da plastikten yapılma objelerdendir. Oysaki bu ürün onlardan çok farklı.

Zira anneler gününde annenize armağan edebileceğiniz bu güzel ürün, baştan aşağı annenize özel, ahşap kaplı ve ona özel kapak tasarımında dizayn edilmiş olacak. Adeta  ahşap bir tablo güzelliğini anımsatacak olan bu anne albümünde, isimleriniz, annenizin ismi, kalpten işlemeler ve seni seviyorum mesajları da yer alacaktır.

Hediye gönder menin büyük bir  sanata dönüştüğü Hediye Sepeti sayfalarında anneler günü için birbirinden güzel ve özel hediyeler bulduğunuz da, hangisini alsam kargaşasını siz de yaşayabilirsiniz.

 

Annenize anneler günü hediyesi arayışınız başladıysa ona en güzel anlarınızı ekleyebileceğiniz kapağı sadece size özelleştirilmiş bir albüm ile hediye ederek onu çok mutlu edeceksiniz. Onu ne kadar çok sevdiğinizi kapak üzerine lazer ile işletebileceğiniz bu albüm üzerindeki yazılar asla silinmeyeceği için sonsuza dek saklayabilir ve aynı heyecanla resimlere bakabilirsiniz.


Annenize unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel ahşap kapaklı albüm unutulmaz bir hediye olacak.

Ahşap Albüm Anneler Günü Özel'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15 cm
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.