3D Yazı Efektli Mesaj Yazılı Tişört

Ürün Kodu : S-10191
29,90 TL

3 Saat 7 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Kendi tişörtlerinizi kendiniz tasarlayın! Bay bayan herkesin keyifle kullanacağı bu tişörtler tamamen sizin istediğiniz yazıya göre hazırlanmakta. Beğendiğiniz bir söz, size ait bir cümleyi yazdırabileceğiniz bu tişörtler kaliteli dokusu ve özel baskısı ile dikkat çeken 3D Yazı Efektli Mesaj Yazılı Tişört, en sevilen tişörtlerinizden biri haline gelecek. Yaz günlerinde üzerinizden çıkaramayacağınız kesin. Tişört üzerine yapılan yazı baskıları 3D özelliğinde olduğu için tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı kişiliğinizi haykıran bu tişörtü evde, sokakta, alışverişte dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Espiri kalitesi yüksek sözler ile sıradışı bir tişört yaratabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış, nasıl isterseniz..

İlginç bir tasarım yaratabileceğiniz 3D Yazı Efektli Mesaj Yazılı Tişört'ü kendinize göre uyarlamak istiyorsanız acele edin. Sitemizden renk ve beden seçiminizi yapın ister kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için espirisi yüksek, farklılığı ile dikkat çeken bir tişört oluşturun.

 

3D Yazı Efektli Mesaj Yazılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • 1 tişört gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Fatma c.
İlginç biraz eksik
1.teslimat hız paketleme çok iyi 2.daha büyük beden renk ve özelliklimle de Polo yaka seçeneğindeki olmalı tüm modellerde 3.yine tüm modellerde arkasında da yazı ya da görsel seçeneğindeki olmalı örneğin ben yıllardır arkasında bir model yazı görsel olan üst giyim arıyorum bulamıyorum. Evet sizde ileriki sayfada ramamlı bir ürününüz var lakin çok basit sporcu tshirt ü gibi 4.daha yaratıcı üst giyim modelleri bekliyorum k harfiyle başlayan bir markada olduğu gibi, daha felsefi be mesajları olan
15.04.2017
Pınar y.
Alırken çok düşündüm ama ürün geldi ve gercekten çok güzel görüntü ve kalite hepsi harika teşekkürler.hediye sepeti
10.04.2017