Zirkon Taşlı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : S-7954
64,90 TL

Aşkı temsil eden kalp kolye ile sevgilinize anlamlı ve şık bir hediye verebilirsiniz. Sevgiliye verilebilecek en anlamlı hediyelerden olan kalp tasarımlı takılar oldukça özel hediye seçimlerindendir. Yıldönümü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz ışıltılı taşlar göz alıcı bir tasarıma sönüşen zirkon taşlı gümüş kolye sevgilinizi mutlu edecek özel bir hediye olacaktır.

Kadınlara alınacak hediyeler oldukça fazla gözüksede tüm bayanlar özellikle takılara karşı ayrı bir ilgi duymaktadır. Sevgilinizi dünyanın en özel insanı hissettirmek ve ona şık bir hediye vermek istiyorsanız gümüş kolyeye hemen sahip olmalısınız.

 

Zirkon Taşlı Gümüş Kolye'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.

Yorum Yaz

Murat A.
zamanlama manidar
H.sonu tatilinde kargonun çalışmaması 2 gün kaybına neden oldu. Ama genel olarak memnunnum
28.03.2016
Yalçın .
hoş
Sade ve göz kamaştırıcı görünüyor gerçekten rahatlıkla alınabilir. Tek bir noktada keşke olmasaymış dedirtti bana o da arkasını çevirdiğinizde ön taraftaki taşların arkadan pürüzlü bir şekilde çıkıntılı girintili olarak belli olması. Yani arkası kapalı bir şekilde olsa daha iyi olabilirdi.
16.03.2016
Samet A.
Tek kelimeyle Süper .teşekkürler
05.02.2016