Yoga Yapanlara Özel Tasarımlı Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10534
29,90 TL

Yoga yapan sevgilinize küçük bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Hediye Sepeti olarak tasarımına imza attığımız Yoga Yapanlara Özel Tasarımlı Kahve Kupası bu amaçla hazırlanmış harika bir ürün! Üstelik isme özel tasarımıyla oldukça anlamlı!

Sağlıklı yaşam adına kendini yogaya adamış sevgilinizin ismine özel hazırlanacak bu porselen kupa iç kısmına ve kulp kısmına atılan renkler ile dikkat çekiyor. Sıradan porselen kupaların aksine oldukça renkli ve neşeli görünüyor. Üzerindeki yoga temalı baskısı ise bu spora hitab ederken yine kupa üzerine basılan isim ve soyisim tamamen sevgilinizi hitab edip onun kendini özel hissetmesini sağlıyor. Hem zevkine hem de ismine özel olacak Yoga Yapanlara Özel Tasarımlı Kahve Kupası ile sevgilinizin doyumsuz çay ya da kahve saatleri yaşayacağından eminiz. Kişiye özel tasarımı ile dikkat çeken Yoga Yapanlara Özel Tasarımlı Kahve Kupası'nı ister evinde isterse de çalışma ortamında keyifle kullanabilir, bulunduğu her ortamda bu şık ve tasarım kupası ile fark yaratabilir.

Yoga yapmaktan hoşlanan sevgiliye özel gün hediyesi olarak veya sürpriz bir hediye niteliğinde verilebilecek Yoga Yapanlara Özel Tasarımlı Kahve Kupası'nı onun ismine özel hazırlatmak ve satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Kırmızı, sarı, mavi ve siyah renk seçeneğinden de dilediğinizi seçebilirsiniz. Ve üstelik yalnızca sevgiliye hediye olarak değil yoga yapan sevdiklerinize, yakınlarınıza veya ailenizden birine de armağan edebilirsiniz.

 

Yoga Yapanlara Özel Tasarımlı Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah