Yılın Sınıf Öğretmenine Hediye Renkli Kupa

Ürün Kodu : S-10719
29,90 TL

Erkek öğretmene ne hediye alınır sorusuna güzel bir cevap olabilecek harika bir alternatifi sizlere sunuyoruz; Yılın Sınıf Öğretmenine Hediye Renkli Kupa. olarak öğretmenler günü teması ile hayata geçirilen bu kupa bardak ile çok sevdiğiniz öğretmeninize doyumsuz mutluluklar yaşatabileceksiniz.

24 Kasım öğretmenler gününde vereceğiniz hediyenin her sene aldıklarınızdan daha farklı ve daha kalıcı bir hediye olmasından yanaysanız tercihinizi kesinlikle bu kupa bardaktan yana kullanmalısınız. Çay veya kahve içmeyi seven öğretmeninizin elinden düşürmek istemeyeceği şıklıktaki kupa bardak modelimiz öğretmenler günü teması ile hazırlandığından güne anlam katmak için birebir. Üzerine süblimasyon tekniği ile yapılan özelleştirmeler sayesinde kişiye özel bir hediyeye dönüştürülen Yılın Sınıf Öğretmenine Hediye Renkli Kupa ile öğretmeninizin kendini çok özel hissetmesine sebep olacak ve ona verdiğiniz değeri böylesi hoş bir hediye ile rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Kişiye özel olarak sizlere sunulan bu kupa bardak modelimiz tıpkı gibi anlamlı olacağından değerinden ve ilk günkü heyecanından asla bir şey kaybetmeyecektir. Yılın Sınıf Öğretmenine Hediye Renkli Kupa'nın kırmızı, siyah, sarı ve mavi olmak üzere 4 farklı renk seçeneği bulunduğundan öğretmeninizin seveceği renkte hazırlatıp ona 24 Kasım'da sunabilirsiniz. Çay/kahve kupası olarak kullanabileceği Yılın Sınıf Öğretmenine Hediye Renkli Kupa'yı isterse çalışma masasında kalemlik olarak da kullanabilir, her baktığında siz değerli öğrencisini hatırlayabilir.

Sizde çok sevdiğiniz sınıf öğretmeninize henüz ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz tercih listenizin en başına Yılın Sınıf Öğretmenine Hediye Renkli Kupa'yı ekleyin. ile birlikte öğretmeninize sunacağınız bu kupa bardağı kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Hediye Sepeti'nin diğer ni de eklemeyi unutmayın!

 

Yılın Sınıf Öğretmenine Hediye Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah