0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comYılın Öğretmeni Oskar Ödülü

Ürün Kodu : S-3282
29,90 TL

Oskar ödülünü sadece Hollywood'taki yıldızlar almasın benim öğretmenim de hakediyor diyorsanız işte karşınızda benzersiz bir öğretmenler günü hediyesi; Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü.

Sizi aileniz kadar seven ve en iyi eğitimi almanız için elinden geleni yapmaya çalışan sevgili öğretmeniniz bu ödülü çoktan haketmişti. Sizde bizle aynı kanıda olduğunuza göre kendinizi bu sayfada buldunuz. O çok sevdiğiniz öğretmeninize sizin için ne kadar değerli olduğunu ve size verdiği emeklere karşılık borç bildiğiniz teşekkürü en iyi şekilde iletmenizi sağlayacak Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü öğretmeninizi bu özel günde gururlandıracak bir armağan. Yaptığı işin ne kadar kutsal bir görev olduğunun bir kez daha farkına varacağı bu hediye ile daima akıllarda olmayı da garantileyeceksiniz. Erkek öğretmeninize veya bayan öğretmene hediye olarak alacağınız Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü onu çok mutlu edecek. El yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi kalıcı ve anlamlı olan bu ödül onun belki de bugüne kadar almış olduğu en özel hediye olacaktır. Onun sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterecek bu özel hediye evinin ya da öğretmen masasının en özel aksesuarı olarak hep çok özel bir yere sahip olacaktır. Oscar ödülünün en iyi öğretmeninin sizin öğretmeniniz olduğunu belli edecek tabelası üzerine sevgili öğretmeninizin ismi işlenecek ve kişiye özel bir hediyeye dönüştürülecektir. 

Onu için özel bir şey yapmak istiyorsanız yıllarca sizden özel bir anı olarak saklayacağı ve her baktığında gurur duyup mutlu olacağı Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü'nü öğretmeninize bir an önce hediye edin. Özenle hazırlanmış hediye paketiniz içine 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini de eklemeyi unutmayın! Hediye Sepeti'nin öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan bu harika hediye için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

 

Yılın Öğretmeni Oskar Ödülü'nü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 29 cm yüksekliğindedir.
  • Kaide 9 cm x 9 cm ölçülerindedir.

Yorum Yaz

Akın G.
sıkıntısız
en kısa sürede sıkıntısız elime ulaştı teşekkürler
21.11.2016
Ozan .
çok iyi
ürün sayfada belirtildiği gibi ve kargo çok hızlı geldi memnunum :)
24.05.2016
Ceren b.
Gerçekten çok güzel hazırlanmış teşekkür ederim
29.11.2015
Hafize S.
Ürünü eksiksiz ve sorunsuz aldım. Elime çok hızlı ulaştı. Hizmetiniz için teşekkürler.
25.11.2015
Çağdaş .
Ürünü sorunsuz şekild aldım istedigim şekilde ve gününde geldi geçikmeden iyi günler
18.11.2014