0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comYılbaşı Hediyesi Dantel Sepetli Hediye Seti

Ürün Kodu : S-8588
109,90 TL

Yılbaşı gecesinin heyecanına heyecan katacak detaylardan birisi göz alıcı hediyelerdir. Yeni bir yıla kavuşmanın heyecanını sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayacak hediyeler, sevginizin pekişmesinde rol oynayacak detaylardır. Sevdiklerinize büyük bir keyifle ve heyecanla verdiğiniz hediyelerin yeni yıla yakışır olması bu heyecanı ve mutluluğu ikiye katlayacaktır.

Yılbaşı Hediyesi Dantel Sepetli Hediye Seti de sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak tercih edebileceğiniz şık ve romantik bir hediye. Sevgilinize keyif dolu anlar yaşatacak bu şık sepet birbirinden özel ve güzel ürünlerle dopdolu. Sevgilinizin keyifle kullanacağı ve her kullandığında sizi sevgiyle anacağı bu hediyeler ile aşkınızı pekiştirebilirsiniz. Yılbaşı Hediyesi Dantel Sepetli Hediye Seti ile birden çok hediye verme fırsatı yakalayabilirsiniz. Dantelden tasarlanan bu şık beyaz sepet içerisinde bulunan her bir ürün romantik detaylarla süslenmiştir. Aşkı ve sevgiyi simgeleyen bu detaylar romantik kişiliğinizi de gözler önüne sunmanızda etkili olacaktır.

Sevgilinizi mutlu etmek adına tercih edeceğiniz Yılbaşı Hediyesi Dantel Sepetli Hediye Seti için acele etmelisiniz!

 

Yılbaşı Hediyesi Dantel Sepetli Hediye Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Dantel hediye sepeti içinde; kırmızı polar şal, aşk aplikeli el havlusu, tütsü çubuk, kırmızı kadife el aynası, çam ağacı mum, kırmızı şemsiye çikolata, el yapımı keçe magnet, simli çam ağacı çiçek süsü bulunuyor.
  • Sepet kırmızı tülle tüllenerek en romantik hali ile sunuluyor.
  • Hayatınızdaki kadına bu yılbaşı çok özel olduğunu bu sepetle anlatın.