0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comYılbaşı Hediyesi 3 lü Oyun Seti

Ürün Kodu : S-8570
44,90 TL

Her sene dışarda kutladığınız yılbaşını bu sene evinizin sıcacık ortamında sevdiklerinizle beraber kutlamak ve eğlencenin dibine vurmak istiyorsanız Hediye Sepeti'nin yeni yıl gecenize renk katacak eğlence dolu ürünlerine bayılacaksınız!

'Yılbasında napıcaz?' problemine çözüm getirecek Yılbaşı Hediyesi 3 lü Oyun Seti ile çok eğleneceksiniz. Ailenizle, dostlarınızla, arkadaşlarınızla veya sevgilinizle evde geçirmek istediğiniz yılbaşı gecenizde büyük bir keyifle oynayacağınız bu set birbirinden eğlenceli oyunlardan oluşuyor. Set içerisinde yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez oyunu tombala, solo test ve zeka oyunu bulunuyor. Her biri ayrı keyif veren bu oyunlar ile renkli bir yılbaşı geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tatlı atışmalarla ve büyük bir keyif ile oyunlarını tamamlayabilir yeni yıla büyük bir neşe ile girebilirsiniz. Sevdiklerinizin yanınızda olmasının verdiği haz ve mutluluk dışında artı bir eğlence sağlayacak Yılbaşı Hediyesi 3 lü Oyun Seti'ni kaçırmamanızda fayda var!

Büyük dozda eğlence içeren bu harika set için hemen siparişinizi oluşturun ve yeni yıla sevdiklerinizle beraber eğlenerek girin.

 

Yılbaşı Hediyesi 3 lü Oyun Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

1 adet tombala oyunu
1 adet kübik
1adet solo zeka oyunu