0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comYıl Dönümüne Özel Canlı Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-10727
189,90 TL

Sevginizi ifade edebileceğiniz en farklı hediyelerden biri; Yıl Dönümüne Özel Canlı Minyatür Bahçe. Yıldönümü tarihiniz yaklaştıkça hediye seçme telaşınız da artıyorsa korkmayın Hediye Sepeti yanınızda. Sevgiliye yıldönümü hediyesi olarak tercih edilebilecek birbirinden güzel hediyelere imza atan sitemiz bu şirin bahçeyi de sevdiğiniz insana o özel günde sunmanız için tasarladı.

Sevgiliye yıldönümü hediyesi ne alınır sorunuza mükemmel bir cevap olabilecek Yıl Dönümüne Özel Canlı Minyatür Bahçe, aşkınızı simgeleyecek bir bahçe olarak sevgilinizin evinin en güzel köşesindeki yerini alacak. Kelebek ve çiçek motifli bir saksı içne yapılacak bahçeniz minyatür figürler ile detaylandırılıp hoş bir görüntüye kavuşturulmuştur. Gerçek bir bahçe gibi görünmesi açısından ne gerekiyorsa bahçe üzerine eklenmiştir. Sevgiliniz bu sıradışı hediyenizi gördüğü vakit kendinden geçecek, size nasıl teşekkür edeceğini bilemeyecektir. Heyecanını uzun yıllar boyunca koruyacağından emin olduğumuz Yıl Dönümüne Özel Canlı Minyatür Bahçe'nin en güzel detaylarından biri de üzerine eklenen tabela ile tamamen size ve sevgilinize özel hazırlanması. Tabela üzerine yazdıracağınız isimleriniz ile romantik bir yıldönümü hediyesine dönüştürlen bu bahçe ile kesinlikle doğru bir seçim yapacağınızdan ve güne anlam katacağınızdan emin olabilirsiniz. Sevgiliniz isminize özel bu bahçeyi her suladığında içini tatlı bir huzur kaplayacak, biricik aşkını hep sevgiyle anacak. Yıl Dönümüne Özel Canlı Minyatür Bahçe'yi evinin güzel bir köşesinde sergileyebileceği gibi ofisinde de rahatlıkla bakabilir.

Sevgiliye yıldönümü hediyesi el yapımı ile aynı değerde olacak Yıl Dönümüne Özel Canlı Minyatür Bahçe'yi sürprzi bir hediye olarak sevdiğiniz insana sunmak ve onu böylesi romantik bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun. En romantik yıldönümü hediyelerini sizlere sunan Hediye Sepeti.com'un diğer hediye alternatiflerini de incelemeden geçmeyin. Sevgiliniz ile aranızdaki sevgiyi seçtiğiniz bu güzel hediye ile güçlendirin.

 

Yıl Dönümüne Özel Canlı Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Minyatür bahçeniz; özel tasarım çiçekli kelebek desenli seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır. Eşinize ,sevgilinize hediye olarak alacağınız, düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe kim istemez.

Bahçenizin aksesuarlarının tamamı özel tasarlanmıştır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Bonsai ağacının gölgesinde minyatür keyif bahçesi oluşturulmuştur. Ağacın etrafı masa,sandalye ve taşlarla süslenerek manzaraya gerçekçi bir hava katılmıştır.

Evinizin en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir. Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarını da budamalısınız.

Bahçe tasarımları:

  • Sukulent bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Kap : özel tasarım seramik saksı
  • En : 23, Boy : 23, Yükseklik: 8 (cm)

Sukulent bitkilerin bakımı:

iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır. Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanmalıdır.

NOT

  • Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.
  • Çiçek boyutları stok durumuna göre farklılık gösterebilir.