Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kavanozu

Ürün Kodu : S-10122
49,90 TL

Yeni bir işe veya ilk işine başlayacak olan arkadaşınızın mutluluğu ve heyecanı başka hiçkimsede yoktur. Bu tatlı heyecana ortak olmak arkadaşlığın gerektirdiklerindendir. Hediye Sepeti olarak arkadaşınızın tatlı heyecanını paylaşmanızda büyük rol oynayacak tatlı bir hediyeyi sizlere sunuyoruz; Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kavanozu..

Rengarenk, lezzet dolu bonibon çikolatalardan oluşan bu kavanoz arkadaşınızı mutluluktan havalara uçuracak. Büyük bir keyifle yiyeceği bu bonibonlar arkadaşlığınızın pekişmesini sağlayacak. Oldukça şık tasarlanmış tamamı camdan üretilen kavanozun ön kısmına ve kapağına işlenecek olan isim-soyisim ve kısa notunuz arkadaşınıza kendini özel hissettirecek. Keyifle yediği bonibonlar bittikten sonra boş kalacak kavanozu bir ömür saklayabilecek.

Sizde yeni işe başlayan biricik arkadaşınızı mutlu edecek, heyecanını paylaştığınızı vurgulayacak tatlı bir hediye arayışı içindeyseniz Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kavanozu'nu O'nun için tercih edebilir mutlulğuna ve heyacanına ortak olabilirsiniz.

 

Yeni İşinde Başarılar Çikolata Kavanozu