0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comYeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü

Ürün Kodu : S-10611
49,90 TL

Dünya evine yeni giren dostlarınızı hediyeniz ile şaşırtmaya ne dersiniz? İşte karşınızda yeni evli çiftlere hediye edilebilecek harika bir tasarım; Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü.

Bir bayan birde erkek için hazırlanan bu mutfak önlükleri yeni evli çiftlerin özenle kurdukları mutfaklarında severek kullanacakları müthiş bir ikili. Yeni gelinlerin zaman geçirmeyi sevdikleri mutfaklarında bir renk olacak Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü eğlenceli bir tasarımla hayata geçirilmiştir. Bayan mutfak önlüğü modelinin üzerinde tabak, çatal ve bıçak figürü bulunurken erkek mutfak önlüğü modelini çaydanlık görseli süslüyor. Bu her iki figür üzerine de yeni evli çiftlerin isimleri neşeli bir şekilde yazılarak tamamen onlara özel hale dönüştürülüyor. Birlikte yemek yapmak adına mutfağa girdiklerinde takacakları bu neşeli mutfak önlükleri ile eğlence ve aşk dolu dakikalar yaşayacakları kesin. Biri leziz yemekler yaparken diğeri de salata ve küçük sunumlarını hazırlığını yapacak, yemek sofraları aşkla bezenecektir. Vereceğiniz bu hediye ile daima akıllarda olmayı da garantileyeceksiniz.

Eğer siz de yeni evlenen dostlarınıza ya da yakınlarınıza kalıcı ve kullanışlı bir armağan vermeyi planlıyorsanız tercihinizi kesinlikle Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü'nden yana kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Mutfakta zaman geçirmeyi seven çiftler için tercih edebileceğiniz bu önlükler kesinlikle doğru bir seçim olacak!

 

Yeni Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü