0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comYeni Doğmuş Bebekler İçin Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-3731
54,90 TL

Dünyanıza katılan ailenizin minik bireyini kaç yaşına gelirse gelsin özel bir hatıra olarak saklayacağı ve onu özel hissettirecek anlamını hiç bir zaman kaybetmeyecek özel bir ahşap fotoğrafı onun için hazırlatabilirsiniz. Yakın arkadaşınızın yeni doğan bebeğine hediye olarak verebileceğiniz ya da katılacağınız bebeğe hoşgeldin partisi baby shower partisinde yeni anne adayına verebileceğiniz ahşap fotoğraf anlamlı ve manevi değeri yüksek bir hediye olacaktır.


Özenle çizilmiş bir tablo hissi veren, özenli hediye ahşap foto yeni doğmuş bebekler için seçilebilecek en kalıcı hediyelerden biridir. Sonsuza kadar aynı görünüme sahip olacak bu özel ürün alabileceğiniz en özel bebek hediyelerinden olacaktır. 22x30 cm ölçülerinde olan ahşap fotoğraf beraberinde gönderilecek masa üzerinde kullanım ayağı ile dilediğiniz yerde kullanım kullanabileceksiniz. Kız bebeğe hediye ya da erkek bebeğe hediye alternatifi olarak değerlendirilecek ahşap fotoğraf yeni anne-baba olmuş çiftler için özel bir bebek hediyesi olacaktır.

Yeni Doğmuş Bebekler İçin Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
  • 22x30 cm ölçülerindedir.

Yorum Yaz

KEMAL İ.
hızlı teslimat - arka plan eksik
Siparişi verdiğim gün tamamlandı ve kargolandı. Yanlız gönderdiğim fotodaki arka planlar ahşaba işlenmemiş. Daha önce yine böyle bir siparişim olmuştu, onda arka plan tamamen vardı. Resmin bütünü ahşaba işlense güzel olacaktı.
14.03.2016