Yeni Doğan Kız Çocuk İçin Hediye Yastık

Ürün Kodu : S-8359
34,90 TL

Dünyaya gözlerini yeni açmış küçük meleğiniz için ya da bir yakınınızın yeni doğmuş çocuğu için alınabilecek en anlamlı ve kalıcı hediyelerden biri kişiye özel yastık.

Tamamen yeni doğan çocuğun ismi, soy ismi, doğum tarihi, kilo ve buy bilgilerinin yer aldığı yastık hediye edeceğiniz kişi için çok anlamlı bir hediye olacaktır.

Yeni Doğan Kız Çocuk İçin Hediye Yastık'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.

Yorum Yaz

büşra a.
Yastık için teşekkürler
Ürün için teşekkür ederim.
25.07.2016
Birkan A.
Çok teşekkürler Hediye Sepeti
Bir doğum günü hediyesi olarak çok ama çok özel değerli bir hediye, tasarım ve kalite açısından çok iyi bir ürün. Ayrıca kargo olarakta çok dikkatli ve özenli teslimat yapılıyor
10.03.2016
hanife g.
Eğer aradığınız ilk önce bebeğin anne babasının yüzünü gülümsetecek yıllar sonra da o minicik haline hediye aldığınız bebeğin yüzünü gülümsetecek bir hediyeyse doğru adrestesiniz bu hediye kesinlikle size göre ben kuzenimin bebeğine yaptırdım harika olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim ?
27.08.2015
elif k.
aynı üründen iki farklı kişiye hediye olarak yaptırdım. yastıklar bekledıgımden buyuk ve gercekten resimde göründüğü kadar güzel geldı. kargo inanılmaz hızlı sipariş verdikten 2 gün sonra siparişlerim adreslere ulaşmıştı. teşekkür ederim
21.08.2015