Dünyanın en masum canları bebekler, dünyaya geldikleri andan itibaren çevrelerine neşe saçar. Bizleri tarifi imkansız bir huzurla tanıştırırlar. Kucağımıza aldığımız anda dünyanın güzel bir yer olduğuna inancımızı tazelerler, onların masumiyeti ve güzelliği herkesi büyüler. Kokuları, dünyanın en güzel kokusu olarak hiçbir zaman aklımızdan silinmez.

Bir bebek sahibi olmak dünyanın en güzel duygularından biridir. Anne – baba olan yakınlarınız bu büyük mutluluğu sizlerle de paylaşırlar. Dostluğunuzdan dolayı sizi de son derece duygulandıracak bu müthiş olay sizi de çok mutlu edecektir. Sevdiklerinizin bu mutluluğunu paylaşırken onlara değerli hediyeler sunmak, bu özel anlardan arta kalacak bir hatıra vermek istiyorsanız yeni doğan erkek bebeğe hediye olarak hazırlanan kanvas tablo muhteşem bir tercih olacak. Bütün çevresini neşeye boğan, mutluluk saçan yeni doğan bebeğe hediye olarak tercih edebileceğiniz erkek bebek için mavi renkli bir tema ile hazırlanan kanvas tablo dostlarınızı çok mutlu edecektir.

Anneliği ilk defa tadan ve bu büyük mutlulukla içi içine sığmayan kıymetli dostlarınız için doğum hediyesi olarak bu anlamlı hediyeyi götürebilirsiniz. Bebeğinin ilk fotoğraflarından birini gören dostunuz çok mutlu olacak ve bu anlamlı hediyeyi uzun yıllar özenle saklayacaktır.

Babalığı ilk defa tadarak tarifi mümkün olmayan bir mutluluk yaşayan beylerin eşlerine ilk Anneler Günü hediyesi olarak tercih edebileceği kanvas tablo resimli hediyeler arasında en etkileyicisi olacaktır. Bu anlamlı hediyeyi hem eşiniz için tercih edebilir hem de evlat sahibi olan yakınlarınıza tebrik etme amacıyla da götürebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu edecek ve onların özel günlerini en güzel şekilde paylaşmanızı sağlayacak en güzel kişiye özel hediyeler kapıda ödeme avantajıyla Hediyesepeti.com’da sizlerle!

Yeni Doğan Erkek Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün ölçüleri: 40 x 60 cm’dir.