0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comYeni Doğan Bebek Hediyesi Seti

Ürün Kodu : S-8633
69,90 TL

Hastaneye çiçek yollamak yerine, hastaneye doğum hediyesi olarak bebek bezi pastası yollamak ister misiniz?

Yeni doğan bebeğin mutluluğu ve heyecanı başka hiçbirşeyde yoktur. Bu eşsiz mutluluğu yaşayan sevdiklerinizin heyecanının tarifi imkansızdır. Kavuşmak için gün saydıkları bebeğini kucağına alan dostlarınızın mutluluğuna ve heyecanına ortak olmak adına hastaneye götüreceğiniz hediyeniz hazır mı? Değil ise Yeni Doğan Bebek Hediyesi Seti'ne bayılacaksınız. Ailesinin bayılacağı, bebekleri için keyifle kullanacakları bu birbirinden özel hediyeler ile birden çok hediye verme fırsatını yakalabilirsiniz. Sıradan hediyeler aksine bebek için oldukça kullanışlı hediyeler olabilecek bu set çiçek çikolata gibi basit hediyelerin aksine daha özel ve anlamlı olacaktır.

Sevdiklerinizin yeni doğan bebeklerine hediye olarak tercih edebileceğiniz Yeni Doğan Bebek Hediyesi Seti için Hediye Sepeti'nden hemen siparişinizi oluşturun ve onların mutluluğuna ortak olun. Çok özel hediyeniz ile ömür boyu sevgiyle hatırlanın.

 

Yeni Doğan Bebek Hediyesi Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 25 adet Prima Premium Care bebek bezi ve 5 parçadan oluşan hastane çıkış seti ve emzikli bebek el yapımı keçe magnetten oluşmaktadır.
  • Hastane çıkış seti : patikli pantalon, üst zıbın, önlük, bere ve eldivenden oluşuyor.
  • Bebek sağlığına uygun proseslerle üretilmiştir.
  • Su bazlı baskılı ve pamukludur.
  • Pasta bebek cinsiyetine uygun renkte tüllenip, kurdelerle süslenerek sunulur.