0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comVosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara

Ürün Kodu : S-10491
54,90 TL

En sevdiklerinize bir hediye ile birden fazla hediye verme fırsatı! Tasarımı ile harika bir görüntü sergileyen dekoratif bir hediye; Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara.

İsminden de anlaşılacağı üzere sevdiklerinize dekoratif hediye olarak tercih edebileceğiniz bu vosvos bünyesinde kumbara ve çerçeve de barındırıyor. Böylelikle ev hediyesi veya ofis hediyesi olarak verebileceğiniz Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara ile birden fazla hediye vermiş olacaksınız. Sevdikleriniz bu vosvosu dekoratif bir ürün olarak evlerinde veya ofislerinde kullanırken çerçeve bölümüne yerleştirecekleri fotoğraf ile güzel anılarını ölümsüzleştirecekler, kumbara bölmesinde ise para biriktirebilecekler. Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara eminiz ki şimdiye kadar aldıkları en farklı ve en keyifli hediye olacaktır. Size ne kadar teşekkür etseler az..

Özel gün hediyesi olarak sevdiklerinizin beğenisine sunabileceğiniz Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara ile en doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Kaçırmamak içinse elinizi çabuk tutun ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun. Dilerseniz kendiniz için de satın alabilirsiniz.

 

Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbarayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kumbaranın ölçüleri:

16 cm x 9 cm

Fotoğraf ölçüleri:

5.5 cm x 4 cm

Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara tamamen eskitme yöntemi ile metalden imal edilmiştir.

Ürün rengi stoklara göre farklılık gösterebilmektedir.

Vosvos Fotoğraf Çerçevesi Kumbara özel kutusu ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yorum Yaz

Burhan g.
Teşekkürler
Harika hizmetiniz ve hediye sahibinin yüzündeki mutluluk paha biçilemezdi hediyenin tasarımı ayrıca çok güzeldi teşekkürler
11.11.2016