Veterinere Hediye Renkli Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10780
29,90 TL

Hayvan dostlarımızın sağlığı açısından elinden gelen herşeyi yapan veterinerlerimiz için tasarladığımız küçük ama anlamlı bir hediyeyi sizlere sunuyoruz; Veterinere Hediye Renkli Kahve Kupası.

Minik hayvanınızın sağlığı için elinden geleni yapan, ilk koştuğunuz insan olan veterinerinizi mutlu edecek bu kupa bardak modelimiz üzerindeki figürler ile mesleğe yönelik hediyeye dönüştürülmüştür. Veterinerliğe hitab eden figürler ile hayata geçirilen Veterinere Hediye Renkli Kahve Kupası yine üzerine işlenecek isim ve soyisim ile kişiye özel kupa bardak modeline dönüştürülecektir. Veteriner dostunuzun keyifle kullanacağı bu renkli tasarım kupa bardağın çay/kahve saatlerine renk katacağı kesin. Üzerindeki figürler ve isim soyisim ile hem mesleğe özel hem de kişiye özel bir hediye olabilecek Veterinere Hediye Renkli Kahve Kupası çay/kahve kupasının dışında çalışma masasında kalemlik olarak da kullanılabilir. Veteriner arkadaşınıza her çay/kahve içtiğinde sizi hatırlatacak bu kupa modeli ile daima akılda kalabileceksiniz. Veteriner arkadaşına doğum günü hediyesiarayanların veya veterinerine ufak bir teşekkür hediyesi vermek isteyenlerin kesinlikle tercih etmesi gereken Veterinere Hediye Renkli Kahve Kupası ile en doğru kararı verdiğinizi veteriner arkadaşınızın yüzündeki mutlu ifadeyi gördüğünüz vakit anlayacaksınız.

Veterinere alınabilecek en iyi hediyelerden biri olabilecek Veterinere Hediye Renkli Kahve Kupası'nı veteriner arkadaşınızın isim ve soyismine özel hazırlatmak ve ona sürpriz bir hediye olarak sunmak isterseniz hemen özelleştirmelerinizi tamamlayın, siparişinizi bize iletin.

 

Veterinere Hediye Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah