0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comTripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket

Ürün Kodu : S-10486
49,90 TL

Film tutkunlarına verebileceğiniz harika bir hediye alternatifmiz var! Tasarımı ile gören herkesi büyüleyecek Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket..

Üzerine dilediğiniz notu yazabileceğiniz, dilediğiniz şekli çizebileceğiniz bu klaket yazı tahtası ile şimdiye kadar verdiğiniz sıradan hediyeleri unuttracaksınız. Sevgilinize veya yakın arkadaşınıza özel gün hediyesi olarak sunacağınız Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket ile daima akıllarda ve kalplerde olacaksınız. Arkadaşınız veya sevgiliniz Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket'i evinde veya ofisinde en özel yere yerleştirecek gün içerisinde aklında tutması gerekenleri bu yazı tahtasına not alacak veya sevgi dolu sözlere yer verecek. Kalitesi ve anlamı itibariyle ömürlük bir hediye olacak yazı tahtası ile en doğru seçimi yaptığınızdan emin olacaksınız.

Farklılıktan hoşlanan sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaket'i satın almak için acele etmenizi öneririz. Aksi halde kaçırabilir, sevdiklerinizi bu güzel hediyeden mahrum bırakabilirsiniz.

 

Tripod Ayaklı Yazı Tahtası Klaketi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Klaket boyutu 21 cm x 24 cm dir.
  • Tripodlu ölçüsü 26 cm x 24 cm dir.
  • Klaket ve tripod ahşaptan imaledilmiştir.
  • Mavi, pembe ve beyaz renkli tebeşir ve keçe silgisi ile gönderilmektedir.