Tetris Tasarımlı Harfli Bez Çanta Tişört Kombini

Ürün Kodu : S-10583
49,90 TL

Dünyaya ün salmış tetris oyunundan esinlenerek tasarladığımız harika bir kombini sizlere sunuyoruz; Tetris Tasarımlı Harfli Bez Çanta Tişört Kombini.

Bir bulmaca oyunu olarak bilinen ve küçük büyük herkesin oynadığı tetrisi siz de seviyorsunuz ki kendinizi bu sayfada buldunuz. Hediye Sepeti olarak tasarladığımız Tetris Tasarımlı Harfli Bez Çanta Tişört Kombini, tetris oyununu ne kadar çok sevdiğinizi dışa yansıtırken sıradışı bir görünüm sergilemenizi de sağlayacaktır. Dolabınızın vazgeçilmez parçaları arasına girecek bu harika ikiliyi uzun yıllar boyunca severek kullanabilirsiniz. Çünkü tişörtümüzün kalitesi oldukça iyi, bez çanta ise dayanıklı bir kumaştandır. Her iki ürünün de iki farklı seçeneği bulunduğundan tarzınıza ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Tasarım tişörtümüzün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmakta, ham bez çantamızın ise sırt çantası ve kol çantası olmak üzere iki farklı alternatifi. Dilediğiniz modelde ve renkte hazırlatabileceğiniz bu ikili ile süper bir kombin oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz. Hatta ve hatta Tetris Tasarımlı Harfli Bez Çanta Tişört Kombini'ni nereden edindiğiniz merak konusu olacak, bu harika ikili gören herkesin dikkatini çekecektir. Ve yine çanta ve tişört üzerine tetris parçaları şeklinde işlenecek harfler sayesinde tamamen size özel bir hale dönüştürülen çanta ve tişört dolabınızdaki sıradan tişört modellerinizi unutturacaktır.

Tetris oynamayı seven biri olarak kendiniz için tercih edebileceğiniz Tetris Tasarımlı Harfli Bez Çanta Tişört Kombini'ne sahip olmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturmanızı öneririz. Bu sıradışı kombini dilerseniz bayan dostlarınıza/arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz. Emin olun ki çok beğenilecek ve büyük bir keyifle kullanılacaktır.

 

Tetris Tasarımlı Harfli Bez Çanta Tişört Kombini