Taşlı Yusufçuk Tasarımlı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : S-10606
49,90 TL

Bayanlar için en çok tercih edilen hediyeler nelerdir? derseniz eğer çoğunluk size takılar yanıtını verir. Bayana hediye olarak tercih edilebilecek hediye alternatiflerinin başında gelen takılar, bayan sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Hayatınızdaki özel bayanlardan birine yaklaşan doğum gününde armağan edebileceğiniz Taşlı Yusufçuk Tasarımlı Gümüş Kolye de Hediye Sepeti'nin sizlere sunduğu şık takılardan..

Bağlılığı, sevgiyi ve tutkuyu ifade eden yusufcuk böceği ile tasarlanan bu gümüş kolyemiz oldukça zarif bir görünüm sergiliyor. Şık bir kolyenin dışında manevi değeri yüksek bir hediye de olabilecek yusufcuk kolye günlük yaşamda veya özel günlerde kullanılabilecek şıklıkta. Hayatınızdaki en özel bayanlardan birine sunacağınız bu hediye ile onlara duyduğunuz sevgiyi eşsiz bir şekilde dile getirmiş olacaksınız. Verdiğiniz değerin yansıması sayılabilecek bu zarif hediye bir ömür severek kullanılırken daima sevgiyle anılmanızda da etkili olacak. Göz alıcı taşlarla bezenmiş tasarımı hediye edeceğiniz bayanların narin boyunlarını süslerken onların vazgeçilmez takıları arasında yerini alacak, hatta ve hatta boyunlarından çıkarmak istemeyeceklerdir. Sıradan bir kolye modeli yerine böylesi anlam yüklü bir model seçmeniz emin olun ki bayan sevdiklerinizi daha çok sevindirecektir. Taşlı Yusufçuk Tasarımlı Gümüş Kolye'yi annenize, sevgilinize, kız kardeşinize ya da bayan arkadaşınıza hediye etmek için daha ne bekliyorsunuz ki?

Doğum günü hediyesi olarak, sevgililer günü hediyesi ya da yıldönümü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz Taşlı Yusufçuk Tasarımlı Gümüş Kolye'yi sitemizden almak ve bu zarif aksesuar ile sevdiğiniz bayanları mutlu etmek istiyorsanız biraz acele etmenizde fayda var. Aksi halde şık yusufcuk kolyeyi kaçırabilirsiniz.

 

Taşlı Yusufçuk Tasarımlı Gümüş Kolyeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Taşlı Yusufçuk Tasarımlı Gümüş Kolye 925 ayar gümüştür.
  • Gümüş Vav harfinin boyu 2 cm eni 2.5 cm olup zincir uzunluğu ile toplam 45 cm dir.
  • Gümüş Kolye 3.7 gr ağırlığındadır.
  • Gümüş kolye üzerinde zirkon taşlar bulunmaktadır ve el emeği ile hazırlanmaktadır.
  • Taşlı Yusufçuk Tasarımlı Gümüş Kolye özel kutusu ve özenli paketlemesi ile size gönderilecektir.

Yorum Yaz

Mustafa t.
Guzel
Hediyeniz arkadasimi sevindirdi tslkler
02.12.2016