Takvimli Mouse Pad

Ürün Kodu : S-3060
24,90 TL

İş yerinde sizi çok özlediğini söyleyen eşinize bir sürpriz yaparak her gün sizi görebileceği anlamlı bir takvimli mouse pad hediye edebilirsiniz. Takvim özelliği ile gün,hafta ve ayları takip edebileceği kullanışlı yapısıyla farenin rahatça kullabileceği bu mouse pad onun uzun yıllar her konumda kullanabileceği özel bir hediye olacak.

Süblimasyon tekniği ile baskı yapılan resimlerde solma ve yıpranma olmayacaktır. Onsuz zamanın geçmeyeceği mesajını verebileceğiniz bu özel hediye onun için çok değerli olacak.

 

Takvimli Mouse Pad'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Resimler süblimasyon baskı tekniği ile yapılmaktadır.
  • Kişiye özel olarak resim baskısı yapılmaktadır.
  • 2017 yılı takvimi ile hazırlanmaktadır.

Yorum Yaz

ÜLGEN M.
begeni
Tam istediğim gibi geldi çok beğendim teşekürler
07.12.2016
Sinem K.
Mouse Pad
Üründen memnun kaldım teşekkür ederim ancak fiyatların biraz daha uygun olması sağlanırsa daha fazla alışveriş yapma imkanı bulacağım :))
12.10.2016
Feyza P.
Herşey çok güzeldi teşekkürler hediyesepeti
12.02.2016
Elif A.
Tesekkur ediyorum tam gitmesi gereken zamanda gitti gayet guzel gorunuyor sadece yazılan yazının karakter secimini yapma inkanimiz olsa daha şık olabilirmiş. Ellerinize sağlık
27.06.2015
SEDA U.
İlk defa bu firmadan sipariş veriyor olmak beni endişelendirse de, ne kadar yanıldığımı ürün bana ulaşınca anladım. Siparişim hem hızla hazırlandı hem de ertesi günü özenle hazırlanmış paketiyle bana ulaştırıldı. Kaliteli hizmetinden ve özeninden dolayı sizlere teşekkür ederim. Bundan sonra hediye almam gerektiğinde ilk olarak hangi adresi ziyaret edeceğimi biliyorum ;)
04.12.2014