Sevimli Baykuş Baskılı Bez Çanta Tişört Kombini

Ürün Kodu : S-10585
49,90 TL

Sevimli baykuş figürlerini hayatının her alanında görmek isteyenlere sürpriz bir tasarım oluşturduk ve sizlere sunduk; Sevimli Baykuş Baskılı Bez Çanta Tişört Kombini.

Çıkardıkları ürkütücü sesleri sergiledikleri sevimli görüntü ile yok eden baykuşları şimdilerde birçok tasarım üründe görmek mümkün. Bir dekorasyon ürününde, kıyafetlerde, aksesuarlarda hatta ve hatta dövme olarak en çok tercih edilen figürler arasına girmiş durumda. Bizde Hediye Sepeti olarak bu şirin baykuş figürerini ürünlerimizde değerlendirmek istedik ve günlük hayatta keyifle kullanılabilecek Sevimli Baykuş Baskılı Bez Çanta Tişört Kombini'ni oluşturduk. Birbirinden şirin baykuşların hayat verdiği bu ikili bez çanta ve tişörtten oluşmakta. İşe, okula, yürüyüşe, alışverişe giderken kullandığınız çantalardan veya giydiğiniz tişörtlerden sıkıldıysanız Sevimli Baykuş Baskılı Bez Çanta Tişört Kombini'ni kesinlikle çok seveceksiniz diyebiliriz. Farklı renk seçenekli tişört ve sırt çantası/kol çantası olmak üzere iki farklı alternatif ile size sunulan bez çantadan dilediğinizi seçip zevkinize uygun olarak hazırlatabileceğiniz bu kombin ile harika bir uyum yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Nereden edindiğinizin merak konusu olacağı baykuş tasarımlı tişört ve çantanızın şık dizaynları sayesinde kendinizi görmek istediğiniz şıklıkta bulacak, bu şıklıkla istediğiniz her yere gidebileceksiniz.

Dolabınızın vazgeçilmez parçaları arasına yerleşmeye gelen Sevimli Baykuş Baskılı Bez Çanta Tişört Kombini'ne sahip olmak ve istediğiniz şekilde hazırlatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi oluşturmak olacaktır. Dilerseniz bu şık ve kullanışlı ikiliyi bayan sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.

 

Sevimli Baykuş Baskılı Bez Çanta Tişört Kombini