0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSevgiliye Hediye Mini Bahçe

Ürün Kodu : S-8612
69,00 TL

Mutlulukla geçecek yeni bir yıl kim istemez, yeni yıla mutluluk dolu sevimli bir minik bahçeyle merhaba diyerek güzel geçmesini sevdiğinize hediye ederek dileyebilirsiniz.
Sevgiliye hediye mini bahçenin aksesuarları özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı ahşap malzemeler kullanılmıştır.


Bahçeniz hediye edeceğiniz insanı çok mutlu edecek ona sürpriz yaşatacaktır. Bankı ve ağacı saran doğal taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır.

Minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir.

Sevgiliye Hediye Mini Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri: 9,5x12x3,8 cm boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

AHMET İ.
gayet iyidi
zamanında ulaşması, hediyenin fotoyla aynı özellikte olması ( belki fotolarda boyutu göstermek için elk ile tutma, bilinen bir obje ile kıyaslama vs) daha iyi olur.
09.06.2016
AHMET İ.
gayet iyiydi
zamanında ulaşması, ambalaj ve sunun oldukça iyidi
09.06.2016
Feray C.
Göründüğünden çok daha küçük ama yine de beğenildi tesekkurler
03.06.2016
Ufuk g.
verilen hizmetten dolayı teşekkürler
26.01.2016
.
Ürün çok şirin ve gönderdiğiniz kişiyi mutlu edeceği kesin. Ama boyutuna dikkat edin derim. Ben gidince farkettim ufak olduğunu
13.01.2016