Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi

Ürün Kodu : S-10775
49,90 TL

En güzel fotoğraflarınızın basılı olacağı bir takvim düşünün. Bunun ne kadar hoş bir hediye olacağını tahmin edebiliyorsunuzdur. Sevdiğiniz insana romantik bir hediye olarak sunabileceğiniz harikulade bir tasarım oluşturduk; Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi.

Yıldönümü hediyesi olarak harika bir tercih olabilecek bu masa takvimi sevgiliye 14 Şubat hediyesi olarak da harika bir seçim olabilir. Sevdiğiniz insanla birlikte olduğunuz fotoğraflarla hayata geçirilecek bu takvimin kapağı yine en güzel fotoğrafınız ve isimleriniz ile hazırlanacaktır. Toplamda 13 fotoğrafınıza ev sahipliği yapacak Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi doğal ahşaptan üretilen ayaklığı ile birlikte sizlere sunulacaktır. Muazzam bir görüntü sergileyen bu masa takvimi biricik aşkınızın başucunu veya çalışma masasını süslerken ona daima sizi hatırlatacak, aşkınızın pekişmesinde büyük role sahip olacaktır. SevgiliyeRomantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi 2017 yılına göre hazırlansa da yıl bittikten sonra da kalıcılığını sürdürecek diyebiliriz. Çünkü bu takvimin her yaprağı seçeceğiniz güzel anılarınızla detaylandırılacak, hem anılarınız ölümsüzleşecek hem de hediyenizin kalıcılığı artacaktır. Sevgiliniz bu fotoğraflara her baktığında o güzel anlarda bulacak kendini. Telefonlarda veya bilgisayarlarda unutulup giden fotoğrafların böylesi güzel bir hediyeye dönüşmesi sizi keyiflendireceği gibi sevdiğiniz insanın da mutlu olmasını sağlayacaktır.

Hediye Sepeti.com'un fotoğraf baskılı hediyeleri arasında yerini alan Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi'ni sevdiğiniz insan için en güzel fotoğraflarınızla hazırlatmak ona sürprz bir hediye olarak sunmak isterseniz özelleştirmelerinizi tamamlayıp siparişinizi bize hemen iletin. Vereceğiniz bu romantik ve bir o kadarda anlamlı hediye ile sevginizi dışa yansıtın.

 

Sevgiliye Romantik Hediye Fotoğraflı Baskılı Masa Takvimi'ni Satın Almadaqn Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doğal ahşap ayak.
  • Her sayfada sizin dilediğiniz fotoğraf yeralmaktadır.
  • Takvim ölçüleri 10 x 14.5 cm dir.
  • 1 kapak + 12 adet yaprak bulunmaktadır.
  • Takvim yaprakları sert kartondur.

Yorum Yaz

Emrehan V.
Güzel hizmet, vasat ürün
Siparişin hazırlanıp elime ulaştırılması çok hızlı oldu, müşteri hizmetleri de gayet ilgiliydi, çok teşekkürler. Ancak yüksek çözünürlükte fotoğraf göndermeme rağmen baskı kalitesini beğenmedim
04.01.2017
hakan b.
Hızlı ve sağlam teslimat
Ürün aynen göründüğü gibi ve gayet hızlı geldi. Çok teşekkürler
28.12.2016