0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSevgiliye Özel Kitap Ayracı

Ürün Kodu : S-8352
24,90 TL

İnsana yaşadığını en kuvvetli şekilde hissettiren, en yüce duygudur sevgi. Bir de karşılığı görülünce insana yaşamın tüm güzel yönlerini gösteren bir kapı açar, güzel anlar yaşamak için heveslendirir. Sevip sevilince insanın görmek istediği tablo hep sevgilisiyle birlikte mutlu olduğu, birlikte eğlenceli ve romantik anlar yaşadığı özel zamanlardır. Sevgili, insanı en ufak bir davranışıyla bile mutlu edebilecek kadar özel, gülüşüyle güldürüp hüznüyle üzecek kadar kıymetlidir.

Sevgiliniz için çok mutlu olacağı bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız bunu en az sürpriziniz kadar şaşırtıcı bir hediye ile süslemelisiniz. Ona verdiğiniz değeri hissettirecek özel bir hediye seçmelisiniz. Sevgiliye özel kitap ayracı size sevgiliye doğum günü sürprizi içerisinde yer alacak harika bir hediye fikri olarak karşınıza çıkıyor! Kitap okumayı seven sevgilinize, okuduğu satırlarda size olan duygularınızı anımsatacak kitap ayracı ile güzel bir sürpriz hazırlayabilir, hatta bu anlamlı hediyeden ilham alarak sürprizinizi şekillendirebilirsiniz.

Sevgiliniz için seçeceğiniz hediyeler söz konusu olduğunda genellikle değişik hediye fikirleri arayışında oluyorsanız, farkınızı vereceğiniz çok özel hediye ile bir kez daha ortaya koymak istiyorsanız kişiye özel hediyeler arasında kitap okumayı seven birine verebileceğiniz en hoş seçeneklerden biri sevgiliye özel hazırlanan kitap ayracı olacaktır. Üzerinde birlikte geçirdiğiniz özel anların fotoğrafını taşıyan kitap ayracı sevgilinizle baş harflerinizi de taşımasıyla güzel bir sürpriz olacaktır.

Fotoğraflı hediyeler arasında sevgiliye hitap edecek anlamlı seçeneklerden biri de onun ismine ve birlikte fotoğrafınıza özel hazırlanan kitap ayracı olacaktır.

Sevgilinizi mutlu edebileceğiniz birbirinden romantik fikirler aynı gün teslim hediye avantajıyla Hediye Sepeti’nde sizlerle buluşuyor!

Sevgiliye Özel Kitap Ayracı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün metal malzemeden üretilmiştir.
  • Tek taraflı baskı yapılmaktadır.
  • Siyah renk püskülle süslenmiştir.
  • Ürün  boyutları: 13,5 cm x 4 cm’dir.

 

Yorum Yaz

Kemal C.
gayet başaralı teşekkürler
10.12.2016
Nazan G.
Üründen çok memnun kaldim aynen beğendiğim üründen geldi kaliteliydi teşekkür ederim
06.12.2016