Sevgiliye Özel Fotoğraf İşlemeli Albüm

Ürün Kodu : S-7988
74,90 TL

Gelişen teknoloji hayatımıza rahatlık ve kolaylıklar getirdi. Cep telefonları ve tabletler ile çekilen fotoğraflar anında sosyal medyada yerini aldı ve çok uzakta olan sevdiklerimize arkadaşlarımıza dahi ulaşabildi.

Ancak dokunduğunuz bir fotoğraf gibi ekran üzerindeki bir fotoğraf etkili olmayacaktır. Siz de aynı düşünceler içerisindeyseniz albümlerin yerinin sizin için ayrı ve özel olduğu biliyoruz. İçerisine her özel anınızı ekleyebildiğiniz albümünüzün üzerinde de fotoğrafınızın olabileceğini ve eline albümü alan herkesin daha kapağında o albümün size ait olduğunu anlayabileceğini biliyor muydunuz?Dilediğiniz fotoğrafınızın albüm kapağına lazer ile işlenmesini sağlayan hediyesepeti.com sevdikleriniz içinde anlamlı hediyeler oluştumanızı sağlayarak özel anlarınızın kalıcı olmasını sağladı. Orjinal ve farklı hedyelerden hoşlanıyorum ve sevdiklerimi şaşırtmayı seviyorum diyorsanız resim işlemeli albüm özel bir hediye seçimi olacaktır.

 

Sevgiliye Özel Fotoğraf İşlemeli Albüm'ü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • En 18 cm boy 22 cm"dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15’dir.
  • Albümler boş olarak gönderilmekte olup, yalnızca kapak kısmına işleme yapılmaktadır.

Yorum Yaz

ERGÜN K.
Başarılı bi ürün. Boyut olarak biraz daha büyük olabilirdi
05.02.2016
Furkan .
Hediye tam beklediğim gibi geldi. Fotoğraf işlemesi oldukça kaliteliydi ve netti. Hediye sepeti ailesinden daha fazla hediye çeşidi bekliyorum...
12.11.2015