Sevgiliye Kalp Desenli Kanvas Tablo

Ürün Kodu : S-3454
59,90 TL

Eşiniz / sevgiliniz için anlamlı bir yıldönümü hediyesi arıyorsanız kanvas tablo onu çok mutlu edecek bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor! Bir ömrü birlikte geçirmeyi hayal ettiğiniz ve hayattaki tüm amaçlarınızda yer verdiğiniz değerli sevgilinize yıl dönümünüz geldiğinde böylesine güzel duyguları hissettirebileceğiniz bir hediye… Kanvas tablo isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirilerek sevgilinizi büyüleyecek bir hediyeye dönüşecek.

Değerli sevgiliniz için planladığınız romantik ortamda, sevgiliye yıldönümü sürprizleri hazırlamak istiyorsanız birlikte geçirdiğiniz güzel anlardan birini bastırarak hazırlatacağınız kişiye özel tablo muhteşem olacaktır. Sevgilinize karşı duygularınızı en güzel şekilde ifade etmenizi sağlayacak kalp desenli kanvas tablo, uzun yıllar akıllardan çıkmayacak ve özenle saklanacak bir hatıra olacaktır.

Sevgilinize özel günlerde fotoğraf baskılı hediyeler ile güzel anılarınızı anımsatmayı ve ona duygusal anlar yaşatmayı istiyorsanız fotoğrafınıza özel kalp desenli kanvas tablo isabetli bir karar olacak. Kişiye özel hazırlanışıyla sevgilinizin kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacaktır.

Sevgilinizi hangi zamanda olursa olsun şaşırtacak bu hediyeyi içinizden geldiği bir anda verebileceğiniz gibi Sevgililer Günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Kişiye özel oluşuyla sevgilinizi şaşırtacak ve içerisinde emek olduğu için daha çok seveceği bu anlamlı hediye orijinalliğiyle sevgilinizi büyüleyecektir.

Her zaman mutlu görmek istediğiniz, gülüşüyle sizi mest eden biricik sevgilinize anlamlı hediyeler ile değerli hatıralar bırakmak istiyorsanız kalp desenli kanvas tablo değerlendirilmesi gereken bir ürün. Kalp deseni içerisinde yer alacak fotoğrafınız, alt kısımda isimlerinizin birleşmesiyle harika bir hale geliyor. Sevgilinizi özel günlerde derinden etkileyecek bu hediye uzun yıllar geçse de akıllardan çıkmayacak.

Sevdikleriniz için en anlamlı orjinal hediyeler Hediye Sepeti farkıyla sizlerle!

Sevgiliye Kalp Desenli Kanvas Tablo Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün ölçüleri:  45 x 45 cm'dir.

Yorum Yaz

Necla Ş.
Eşim ile birlikte Roma'da çektirdiğimiz bir fotoğrafı yaptırdım. Çok güzel oldu.
27.07.2015