Sevgiliye Hediye Resimli Kol Saati

Ürün Kodu : S-10541
89,90 TL

Aşkınızın en güzel zamanlarından birini artık kolunuzda taşıyacaksınız! Nasıl mı? Sevgiliye Hediye Resimli Kol Saati ile..

Zamana aşk katın diye var ettiğimiz ve ortaya harika bir ürün çıkardığımızı söylemek isteriz öncelikle. Hepimizin standart modelde olsa bir kol saati olmuştur elbette. Hediye Sepeti olarak tasarımına imza attığımız Sevgiliye Hediye Resimli Kol Saati, şimdiye kadar sahip olduğunuz tüm kol saatlerini unutturacak güzellikte. Bu kol saatini benzerlerinden ayıran en güzel özelliği kasa kısmında seçeceğiniz fotoğraflarınızdan birinin yer alması. unutulmayacak bir ana şahitlik yapan fotoğraflarınızdan birinin ölümsüz olmasını sağlayacak ve size her daim o büyük aşkınızı hatırlatacak Sevgiliye Hediye Resimli Kol Saati sevgilinizin de hoşuna gidecek bir tasarım. Hem sizin için hem de sevgiliniz için hazırlanacak bay ve bayan kol saati modeli ile her tarz kıyafetinizi kombinleyebilirsiniz. Bileğinizden çıkarmak istemeyeceğinizden eminiz zaten. Farklı renk seçenekleri bulunan kordonlardan dilediğinizi seçip tarzınıza ve zevkinize uygun olabilecek kişiye özel kol saati oluşturabileceksiniz. Kol saati modelleri arasında en özel yere sahip Sevgiliye Hediye Resimli Kol Saati ile yaklaşan özel gününüzde sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapmanız mümkün.

İster yıldönümü hediyesi olarak ister sevgililer günü hediyesi olarak isterseniz de sevgiliye doğum günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz Sevgiliye Hediye Resimli Kol Saati'ni en güzel fotoğraflarınızdan biri ile hazırlatmak ve size uygun fırsatlarla satın almak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun. Tamamen size özel hazırlanacak bu kol saatleri ile zamanı aşkla takip edin!

 

Sevgiliye Hediye Resimli Kol Saatini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Erkek kol saatinin ölçüsü 4 cm
  • Bayan kol saatinin ölçüsü 3.5 cm
  • Saat kasası renkleri modele göre farklılık göstermektedir.
  • Kaliteli canlı baskısı ile sevdiğinizin fotoğrafı uzun yıllar hep yanınızda olacak.
  • Sevgiliye Hediye Resimli Kol Saati özenli paketlemesi ile şık kutusu ile gönderilecektir.

NOT: Akrep ve yelkovan siyah renkte olduğundan açık fondaki fotoğrafların gönderilmesi daha net sonuçların elde edilmesini sağlayacaktır.