Sevgiliye hediye Özel Canlı Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-10115
194,90 TL

Minyatür bahçeniz; özel tasarım seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır. Sevgilinize düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe kim istemez. Sevgililer gününe özel canlı minyatür bahçe. Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır.

Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Bonsai ağacının gölgesinde minyatür masa ve sandalyeli keyif bahçesi oluşturulmuştur.Ağacın etrafı masa ve taşlarla süslenerek manzaraya gerçekçi bir hava katılmıştır. Evinizin en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir. Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarını da budamalısınız.

Sevgiliye Hediye Özel Canlı Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: Bonsai bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Saksı Ölçüleri: 17x17x6 cm. boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Bonsai bakımı: iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

Seda H.
Ürün korunaklı bir şekilde ambalaj edilmişti.zamanında elime ulaşması içinde ayrıca ilgilendikleri için teşekkür ediyorum.Eşim hediyesini çok beğendi.
29.10.2016
ozan d.
teşekkürler
ürün çok güzel şekilde paketlenmiş ve hatasız teslim edildi. teşekkürler ilgililere
23.09.2016
ayşe g.
Teşekkür
Hediyem hassastı.birz endişe etmiştim ama sağ salim ulaşmış yerine (paketleme çok korunaklı yapılmış) teşekkürler
21.03.2016
Murat Ö.
Ürünümle ilgili ufak bi sıkıntı yaşadım ama bu durumu müşteri hizmetlerine bildirir bildirmez bana geri dönüş yapıldı ve mağduriyetim hemen giderildi iyiki bu siteden alışveriş yapmışım teşekkür ederim hediyesepeti
16.02.2016