0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSevgiliye Hediye Kalpli Mini Bahçe

Ürün Kodu : S-8427
119,90 TL

Sukulentleriniz; özel saksılarında sukulent bitkilerle hazırlanmıştır. Aksesuarlar özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır.

Sukulent bitkilerin gölgesinde banklı bahçe oluşturulmuştur. Bankı ve ağacı saran doğal ince taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır. Evinizin, ofisinizin en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir.

Kişiye özel kalpli minyatür sukulent bahçesi  Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri: 15x15x6 cm. boyutlarında  özel tasarım seramik saksı
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mustafa G.
Güzel Bir Hediye
Öncelikle çiçekler ve konulan kalp tasarımı çok güzel, boyut olarakda gayet iyi , ambalajlama gayet iyi ve korunaklı son olarak hızlı kargo için teşekkürler iyi çalışmalar.
21.07.2016
Atakan .
Güzel ürün
Ürün aynen anlatıldığı gibiydi. paketleme için ayrıca teşekkürler çok özenliydi. Tavsiye ederim...
07.06.2016
Batış .
Elinize emeğinize sağlık
10.02.2016