Sevgiliye Hediye Kalpli Duvar Saati

Ürün Kodu : S-10040
44,90 TL

Duvar saati modelleri arasında eşine benzerine rastlayamayacağınız bir seçenek, çünkü tamamen size özel! Sevgilinize aşkınızı anlatmanın en güzel yollarından biri olan kalpli duvar saati özel günlerde tercih edebileceğiniz harika bir ürün.

Sevgiliye yapılacak küçük sürprizler bu anlamlı hediye ile renklenecek, özel günler daha anlamlı bir hale gelecek. Sizin için çok değerli olan, bazen bir bakışı bir gülüşüyle bile içinizi ısıtan, sizi mutlu eden biricik sevgilinize doğum gününde verebileceğiniz çok özel bir hediye. Bu hediye ile sevgilinize karşı güzel duygularınızı en hoş şekilde ifade etmiş ve onu çok mutlu etmiş olacaksınız.

Doğum gününde sevgiliye romantik hediye vermek isteyenler için son derece ideal olan kalpli duvar saati tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda kişiye özel hale getirilmektedir. Sevgilinizin odasına çok sıcak bir hava katacak duvar saati, kalp yağmuru altında şemsiyesiyle duran sevimli çizimiyle sevgilinizi çok etkileyecektir. Sevgiliniz ile isimlerinizin yer alacağı duvar saati tamamen aşkınıza özel bir hediye olacaktır.

Aşkınızın temsilcilerinden biri olarak ileride anlamlı bir hatıra haline gelecek kalpli duvar saati sevgilinizin severek kullanacağı bir ürün olacaktır. Sevgililer Günü geldiğinde ona hazırladığınız romantik ortamda yüzünü güldürecek bir hediye vermek istiyorsanız, hediye arayışınız bu ürünle noktalanabilir. İlginç Sevgililer Günü hediyesi fikirleri arasında sevgilinizin kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak bu hediye ile özel gününüzü daha akılda kalıcı kılabilirsiniz.

Sevgilinize alabileceğiniz en özel hediyeler için Hediye Sepeti sizlerle!

Sevgiliye Hediye Kalpli Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

Yorum Yaz

Mahsum .
Göründüğünden daha büyük ve güzel.
10.02.2016