Sevgiliye Hediye Aşk Bahçesi

Ürün Kodu : S-8481
159,90 139,90 TL

Minyatür bahçeler; özel saksılarında sukulent bitkilerle hazırlanmıştır.
Aksesuarlar özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır.
Sukulent bitkilerin gölgesinde banklı bahçe oluşturulmuştur. Bankı ve ağacı saran doğal ince taş malzemelerle manzaraya seyirlik bir görüntü kazandırılmıştır.
Evinizin, ofisinizin en güzel köşesinde ağırlayabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir.


Sevgiliye Hediye Aşk Bahçesi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri: 19x19x6 cm. boyutlarında özel tasarım seramik saksı
  • Crassula (Uzun olan bitki) yerine Haworthia bitkisi gönderilmektedir.
  • Sukulent bakımı : Kış aylarında haftada bir, yaz aylarında ise üç günde bir sulamanız yeterlidir.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

DENİZ A.
Ertesi gün adrese teslim edildi. Aynı gün içinde teslim olamasa da gördüğünde eşim bayılmiş, görselliği güzel fakat beklediğimizden biraz daha küçük gibi geldi. Umarım uzun sure bu tatlış bitkileri yaşatabiliriz.
11.11.2016
ceylan a.
Güzel
Güzeldi beğenildi
25.10.2016