0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık

Ürün Kodu : S-10108
94,90 TL

Moda olan bir konsept haline gelen sevgiliye oyuncak ayı hediye etmek hiçbir bayanın hayır diyemeyeceği harika bir hediye! Sevgililer gününde veya doğum günlerinde 'ne hediye alsam?' diye kara kara düşünülür. Ancak akla bir türlü orjinal bir hediye gelmez. İşte bu durumda beylerin imdadına yetişen peluş ayıcıklar tüm sevimlilikleri ve şirinlikleriyle bayanlar için eşsiz bir hediye olur. Beylerin sevgililerini mutlu etmek adına aldıkları sevimli peluş ayıcıklar bayanların sımsıkı sarılacağı, uyku arkadaşı olabileceği, tatlı atışmalarda bu sevimliliğe baktığında yumuşayacağı şirin bir hediye olacaktır.

Hediye Sepeti'nin sizlere sunduğu Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık da sevgilinize doğum gününde veya sevgililer gününde armağan edebileceğiniz şirin bir hediye. Elindeki kalp detayı ve konuşuyor oluşu bu ayıcığın sevimliliğini ikiye katlıyor. Sevgilinizi kendine hayran bırakacak Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık odasının baş köşesinde yerini alacak.

Sevgilinizi mutlu etmek adına alacağınız Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcık ile onun kalbini tekrardan kazanma fırsatı yakalayın. Bu sevimliliğe sahip olmak için acele edin!

 

Sesli Kalp Tutan Sevimli Peluş Ayıcığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 40 cm
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.

Yorum Yaz

arda Ö.
Süper
İlk defa alışveriş yaptım. Acaba zamanında gidermiş düzgün gidermiş diye düşünürken 1 günde siparişin alıcısına teslim edildiğini duyunca gerçekten çok şaşırdım. Çalışanları li tebrik ederim. Çok teşekkür ederim
23.03.2016