Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye

Ürün Kodu : S-10603
89,90 TL

Kalbinizin attığı yegane insana sevgilinize hislerinizi yansıtacak romantik bir hediye vermeye hazır mısınız? Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye'yi her sene aldığınız o klasik sevgililer günü hediyelerinden ayıran en güzel özelliği içerisinde birden çok hediye barındırması. Bir kalp kutu içerisinde sevgilinize sunulacak olan kar tanesi gümüş kolye, leziz bir kırmızı kalp çikolata ve Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan aşk dolu 100 farklı söz.. Hepsi birbirinden özel ve güzel olan bu hediyelerden adeta aşk fışkırıyor. Sevgiliye alınabilecek en romantik hediyelerden biri olarak sitemizde sizleri bekleyen Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye, sevdiğiniz insanda farklı hisler uyandırırken onu ne kadar çok sevdiğinizi de romantik bir şekilde dile getirecektir. Biricik aşkınız kendi gibi eşsiz ve tarifsiz bir güzellikteki kar tanesi kolyeyi severek kullanacak, boynundan asla çıkarmak istemeyecektir. Leziz çikolatayı afiyetle yerken mutluluktan ayakları yerden kesilecek diyebiliriz. 100 adet birbirinden özel ve güzel aşk dolu cümleleri okurken sevginizi en derinden hissedecek ve her sözcükte size yeniden aşık olacaktır. Şimdiye kadar aldığı en güzel ve en romantik hediye olarak asla unutamayacağı Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye'nin sevgilinizi her an heyecanlandıracağından ve hediyenizin etkisini uzun yıllar boyunca kaybetmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Kız arkadaşınıza özel günlerinizi daha da anlamlı kılmak adına romantik bir hediye vermeyi düşünüyorsanız tercihinizi kesinlikle Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye'den yana kullanmalısınız. Aşk dolu bu hediyeyi kaçırmamak istiyorsanız hemen Hediye Sepeti'nden siparişinizi tamamlayıp bize iletin. Sonrasında ona vereceğiniz bu hediye ile sevgilinizi mutlu etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolyeyi satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Flok kadife kaplı kırmızı kalp hediye kutusu içerisinde:
  • 925 ayar gümüş kolye
  • Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan, sevginizi göstereceğiniz 100 farklı kalp şeklinde mesaj kartı
  • Melodi marka büyük sütlü fıstıklı kalp çikolata
  • Coffee marka kahveli şeker bulunmaktadır. (sağlığınıza önem veriyoruz; tüm hediye sepetlerimizde markalı ve ambalajlı şekerlemeler kullanılmaktadır)
  • Kalp Kutunun ölçüleri 19x19x8 cm'dir. Hediye Kutusu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.