0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSeni Çoook Seviyorum Romantik Hediye Sepeti

Ürün Kodu : S-10075
79,90 TL

Her yıl aşkla kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel hazırlanan Seni Çoook Seviyorum Romantik Hediye Sepeti ile biricik aşkınıza olan duygularınızı ifade edin.

Sevgililerin birbirlerine olan aşklarını pekiştirebildikleri 14 Şubat Sevgililer Günü için en zor olan en romantik hediyeyi seçme aşamasıdır.

Bu konuda her zaman zorlandığınızı düşünüyorsanız sevgilinizin mutluluktan ayaklarını yerden kesecek Seni Çoook Seviyorum Romantik Hediye Sepeti'ni satın almalısınız. Mağaza mağaza gezip sevgilinin beğenisini kazanacak en romantik hediyeyi aramak yerine sizin için hazırladığımız sevgi dolu hediye sepetine tek tıkla sahip olabilirsiniz.

O'nu bir kez daha kendinize aşık etmek ve sevinç çığlıkları atmak istiyorsanız daha fazla düşünmenize gerek kalmayacaktır.

Seni Çoook Seviyorum Romantik Hediye Sepeti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:


  • Seni seviyorum yastıklı kırmızı kulaklı, kırmızı patili aşk dolu ayı oyuncak, seni çook seviyorum baskılı porselen kupa bardak, aynı etiketli cam kapta kokulu mum ve aynı etiketli 2 adet madlen çikolata-Pelit(Valonia) ile kalpli lavanta kesesi, Seni Seviyorum kurdeleyle çevrilmiş deri kapaksız hediye kutusu içine ekleniyor ve kırmızı tülle tüllenerek sunuluyor.

  • Ölçüler, Mum- 5 cm, kupa- 9 cm, ayı oyuncak- 21 cm, kutu- 18,5 * 14,5 * 8 cm

  • Sepetin tüllenmemiş ölçüsü : 19*19*14,5 cm

Yorum Yaz

Burak g.
Beklentilerimin üzerinde bi ürün geldi gayette güzel oldu teşekkürler
12.02.2016