Senbernant Peluş Oyuncak Köpek

Ürün Kodu : S-10712
69,90 TL

Çocuğa doğum günü sürpriz önerileri arayanların keyifle tercih edecekleri harika bir ürünü sizlere sunuyoruz; Senbernant Peluş Oyuncak Köpek.

Erkek çocuğuna hediye ya da kız çocuğuna hediye olarak tercih edilebilecek bu peluş oyuncak sevimli bir köpekcik şeklinde tasarlanmıştır. Beyaz ve kahve tonlarındaki rengi ile dikkat çeken bu sevimllik abidesi çocukların en yakın arkadaşı olacak gibi görünüyor. Çocuk hediyeleri konusunda sizlere en güzel alternatifleri sunan Hediye Sepeti Senbernant Peluş Oyuncak Köpek'i de ister kendi çocuğunuz için isterseniz de sevdiklerinizin minik yavruları için tercih etmenizi şiddetle öneriyor. Çünkü bilirsiniz ki çocukları mutlu edecek en güzel hediye oyuncaklardır. Odaları tıka basa oyuncak ile dolu bile olsa yeni birini edinmek onları oldukça sevindirir. Siz de bizimle aynı düşüncede iseniz Senbernant Peluş Oyuncak Köpek'i kesinlikle tercih listenizin başına ekleyin.

Siz de çocuğa hediye ne alınır diye günlerdir düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız tercihinizi kesinlikle Senbernant Peluş Oyuncak Köpek'ten yana kullanmalısınız. Seçtiğiniz bu sevimlilik abidesi hediye ile hem çocuğunuzu mutlu edeceksiniz hem de ömür boyu saklayacağı bir armağan vermiş olacaksınız.

 

Senbernant Peluş Oyuncak Köpeği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Peluş oyuncak köpek 60 cm boyundadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.