Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa

Ürün Kodu : S-10528
34,90 TL

Susam Sokağı'nın tatlı canavarı, kurabiye hastası Kurabiye Canavarı şimdi şirin bir kupaya dönüştü ve sizlerin beğenisine sunuldu!

Kurabiye Canavarı'nın şaşkın bakışları ile tasarlanan Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa, kahve veya çay severlerin vazgeçilmezi haline dönüşecek gibi. Ağız şeklinde tasarlanan kurabiye koyulabilir bölmesi sayesinde keyifle içtiğiniz çay ya da kahvelerinize leziz kurabiyeleriniz de eşlik edecek. Kurabiyeyi o bölgeye koyduğunuzda ortaya çıkan sevimli görüntü size ekstra keyif verecek. Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa'yı ister evinizde isterseniz de ofisinizde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu sevimli porselen kupaya sahip olduktan sonra sıradan kupa bardaklarınızı rafa kaldıracağınızdan eminiz. Tasarımı ile göz dolduran Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa'yı yalnızca kendiniz için değil farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için doğum günü hediyesi veya ofis hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz ya da kırmızı renk seçeneğinden dilediğinizi seip satın alabileceğiniz Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupa için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde bu şirin kupayı kaçırabilirsiniz.

 

Şaşı Kurabiye Canavarı Porselen Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kurabiye canavarı porselen kupa 10 cm boyundadır.

2 kurabiye koyulabilecek ölçülerdedir.

Kurabiye Canavarı Porselen Kupayı uzun süre kullanabilmek için elde yıkayınız.